AAA
Festyn rodzinny [ZDJĘCIA]
Wtorek, 28 maja 2013r. (godz. 00:05)

Policjanci z Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego naszej komendy uczestniczyli w Festynie Rodzinnym zorganizowanym na ternie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starachowicach.

fot. KPP w Starachowicach
fot. KPP w Starachowicach
fot. KPP w Starachowicach
fot. KPP w Starachowicach
fot. KPP w Starachowicach

W minioną sobotę, policjanci z Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego naszej komendy, uczestniczyli w Festynie Rodzinnym na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starachowicach zorganizowanym przez Radę Rodziców oraz grono pedagogiczne dla uczniów i ich rodziców.


W spotkaniu tym wzięli udział również przedstawiciele Harcerskiej Grupy Ratowniczej ze Starachowic, funkcjonariusz Straży Miejskiej, strażacy oraz pracownicy Starachowickiego Centrum Kultury. Dzieci miały możliwość obejrzenia tresury psa służbowego oraz poznać zasady zachowania w przypadku ataku agresywnego psa.

Maluchy mogły również obejrzeć radiowóz policyjny oraz motocykle wykorzystywane przez policjantów starachowickiej drogówki. St. asp, Janusz Kowalewski przeprowadził wspólnie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej i przedstawicielami Harcerskiej Grupy Ratowniczej konkursy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz w czasie wakacji.

Podczas festynu odbyły się występy artystyczne zespołów muzycznych i tanecznych ze SCK oraz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starachowicach. Można było także obejrzeć pojazd służbowy Straży Pożarnej i sprzęt ratowniczy.

Źródło: KPP w Starachowicach

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

REKLAMA