AAA
IX Festyn historyczny
Sroda, 06 wrzesnia 2017r. (godz. 10:18)

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zaprasza na IX edycję festynu historycznego "Od Prasłowian do Polaków", który odbędzie się 11 września 2017r.

fot. Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach
Nastepna wiadomosc:
ť VII Noce Teatralne

Poprzednia wiadomosc:
ť Gramy dalej - bezpieczne wakacje

Impreza organizowana jest w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, które w 2017 odbywają się pod hasłem "Krajobraz dziedzictwa. Dziedzictwo krajobrazu".


W trakcie trwania imprezy zostanie zaprezentowanych wiele ciekawych stanowisk warsztatowych. Uczestnicy będą mogli wziąć czynny udział w poznawaniu kolejnych elementów życia codziennego w przeszłości.

Dodatkową atrakcją zaprezentowaną po raz pierwszy, podczas festynu będzie plenerowy spektakl średniowieczno -jarmarczny pt. "Za siedmioma wiekami" przygotowany przez Teatr Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry. Spektakl odbędzie się o godz. 10:00 na terenie amfiteatru w muzealnym Archeoparku.

Festyn skierowany jest do wszystkich grup wiekowych a szczególny nacisk położony zostanie na jego wymiar edukacyjny dlatego głównym adresatem są dzieci i młodzież szkolna.

Wstęp na festyn jest bezpłatny. Festyn rozpocznie się o godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację grup pod numerami telefonu 41 275 40 83 wew. 29, 783 730 094 lub na adres recepcja@ekomuzeum.plźródło: MPiT w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English