AAA
Dzień Dziecka na wesoło i koncert Sylwii Grzeszczak
Wtorek, 15 maja 2018r. (godz. 09:27)

W piątek 1 czerwca na Placu Rekreacyjnym Na Szlakowisku na najmłodszych w dniu ich święta czekać będzie wiele wspaniałych niespodzianek. Dzień Dziecka na wesoło, na który zaprasza prezydent Miasta Starachowice Marek Materek wraz z Zarządem firmy PKC Group Poland wystartuje o godzinie 16.00.

fot. źródło: SCK

Od godziny 16.00 na Szlakowisku wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnej strefy zabaw, nie zabraknie słodkości, konkursów z nagrodami i występów młodych artystów z SCK. Jednak chyba największą atrakcją będzie występ Sylwii Grzeszczak - wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów znanej z takich hitów jak: "Małe rzeczy", "Pożyczony", "Tamta dziewczyna".


Sylwia Grzeszczak urodziła się 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu. Jest wybitną wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Niezwykle uzdolniona, od dziecka umiała grać ze słuchu i pięknie śpiewać, wzięła więc udział w programie "Od przedszkola do Opola". Uczestniczyła też, w wieku 15 lat, w czwartej edycji polskiego "Idola". W 2004 roku udało jej się zdobyć pierwsze miejsce w konkursie "Drzwi do kariery". Pierwsze miejsce zajęła również w konkursie poezji śpiewanej, za skomponowanie muzyki do wiersza Ernesta Brylla. W międzyczasie ukończyła, w swoim rodzinnym Poznaniu, dwie szkoły muzyczne i dała się tam zapamiętać jako wyróżniająca się pianistka. Szerszej publiczności Sylwia dała się poznać z duetu z Liberem. Ich największe przeboje z albumu "Ona i on", wydanego w 2008 roku, długo utrzymywały się na szczytach list przebojów największych polskich rozgłośni radiowych, a ich autorzy odebrali statuetki dla Artystki i Artysty roku 2009 oraz wspólną za Album Roku ("Ona i on"). Dla artystki zaczął się wówczas bardzo intensywny, wypełniony po brzegi koncertami czas. W październiku 2011 roku premierę miała jej solowa płyta pt. "Sen o przyszłości". Album ten, jeszcze przed premierą, uzyskał status złotej płyty, a krótko potem pokrył się platyną. Artystka szybko stała się najczęściej wyszukiwaną osobą w Internecie. Kolejna solowa płyta artystki pt. "Komponując siebie" miała swoją premierę w czerwcu 2013 r., a promowały ją single "Flirt" i "Pożyczony". Rok 2014 był dla Sylwii wyjątkowy. W maju wystąpiła na festiwalu TOPTrendy zorganizowanym dla artystów z największą ilością sprzedanych płyt w Polsce. Dzień później wokalistka odebrała nagrodę za Największy Przebój Lata ze swoim utworem "Księżniczka". Jeszcze w lipcu album "Komponując siebie" pokrył się podwójną platyną. W tym samym czasie Sylwia poślubiła Marcina "Libera" Piotrowskiego, a pod koniec roku urodziła córeczkę. Podczas gdy dwie poprzednie płyty Sylwii pokryły się potrójną platyną, artystka pracowała nad kolejną - "Tamta dziewczyna" miała premierę w listopadzie 2016 r. Niecały miesiąc po premierze płyta uzyskała status platynowej! Sylwia wciąż intensywnie koncertuje, znajdując jednak czas na komponowanie - ostatnio muzyki filmowej.

Zapraszamy serdecznie tych małych i nieco większych, wstęp wolny!!!

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English