AAA
XIX Jarmark u Starzecha już w najbliższą sobotę
Czwartek, 24 maja 2018r. (godz. 08:06)

Już w najbliższą sobotę 26 maja na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbędzie się XIX Jarmark u Starzecha. W trakcie Jarmarku organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji, m.in. przeglądy artystyczne i sportowe, kulinarne przeglądy gmin oraz nowość jaką będzie Turniej Gmin "Między nami gminami". Na scenie wystąpi Rafał Brzozowski - piosenkarz wygrał internetowe głosowanie i to właśnie On będzie gwiazdą wieczoru.

fot. źródło: Starostwo Powiatowe

W trakcie tegorocznej odsłony Jarmarku swój dorobek artystyczny oraz regionalną kuchnię będą prezentowały Gminy powiatu starachowickiego. Wystąpić mają regionalne Koła Gospodyń, zespoły dziecięce i młodzieżowe. Przyświecać im będzie hasło "Gminna Marka".


Nowością jaka pojawia się w trakcie wydarzenia, będzie Turniej Gmin "Między nami gminami". Reprezentanci Gmin, czyli pięcioosobowe zespoły będą musiały zmierzyć się w kilku konkurencjach.
Organizatorzy przygotowali także osobną scenę ze strefą zabaw i animacji dla najmłodszych uczestników Jarmarku.

Jako gwiazdy imprezy wystąpi zespół Phedora, oraz Rafał Brzozowski.
Jak co roku organizatorami imprezy są: Zarząd Powiatu Starachowickiego oraz Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Wejście na teren Muzeum Przyrody i Techniki będzie możliwe od godziny 15.00 zarówno od ulicy Wielkopiecowej 1 jak Marszałka Piłsudskiego 95.

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English