AAA
Starachowickie Spotkanie z Grami Bez Prądu już w najbliższą niedzielę!
Wtorek, 26 czerwca 2018r. (godz. 11:03)

Starachowickie Centrum Kultury ma przyjemność zaprosić Was na 15. z serii spotkań poświęconych grom stołowym. Spotkania mają swój stały termin - jest to każda pierwsza niedziela miesiąca, od godz. 12:00 do godz. 20:00!

fot. źródło: SCK

Planszówki przeszły ostatnimi czasy niemały renesans - coraz trudniej jest kojarzyć je jedynie z takimi grami jak eurobiznes, jenga, scrabble czy chińczyk. Oferta gier jest już znacznie szersza, a my przygotujemy dla Was ponad 100 różnych gier.


Agencja Reklamy Marecki.name

Poza tłumaczeniem zasad prostych gier rodzinnych, wychodzimy także naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Utworzone zostanie stanowisko, gdzie tłumaczyć będziemy gry dla graczy zaawansowanych, bądź chcących wspiąć się na ten pułap.

Gra, z którą będzie można zmierzyć się w tym miesiącu to:

DOMINION


"Gra Dominion polega na budowaniu talii. Talia symbolizuje dominium gracza. Za­wiera jego zasoby, punkty zwycięstwa i możliwe akcje. Na początku jest to smutna, mała kolekcja posiadłości i miedziaków, ale gracze mają nadzieję, że przed końcem gry ich talia będzie pełna złota, prowincji oraz sług i bu­dynków.

Wygra gracz, którego talia na koniec gry będzie zawierać największą liczbę punktów zwycięstwa."

W roli tłumaczącego w tym miesiącu znajdzie się nasz stały bywalec i jeden z najlepszych wymiataczy w karciankach czyli Jan Winnicki. Janek jest ze Starachowic i w naszej lokalnej gupie Magic the Gathering bardzo szybko doszedł do pierwszych miejsc w turniejach. Na dużym Poznańskim evencie również wygrał dwa. Ponadto to prawdziwy umysł ścisły więc Dominion to dla niego pestka ;)

Spotkanie jest całkowicie darmowe. Mile widziane są również własne gry. Wydarzenie skierowane jest dla każdego od dzieci w wieku przedszkolnym (które przybędą z opiekunami), aż po osoby dorosłe.

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English