AAA
IV Edycja Wiosennego Festiwalu
Wtorek, 19 marca 2019r. (godz. 08:00)

Już po raz czwarty, Spółdzielczy Dom Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w skali Starachowic, a może województwa - Festiwal "Zdrowie, Moda i Uroda".

fot. źródło: SDK

Jako jedni z nielicznych, od kilku lat propagujemy zdrowy styl odżywiania oparty na roślinach. Każdy , komu bliska jest idea wegetarianizmu, może uczestniczyć w wykładzie oraz praktycznym wykonaniu pysznych i zdrowych wegetariańskich dań . O ile kilka lat temu był to temat dość odważny, to teraz staje się coraz bardziej aktualny i dostępny dla każdego .


W Spółdzielczym Domu Kultury odważnie propaguje się wegetariańską kuchnię od 6 lat, dzięki wspaniałej osobie Tomka Gulińskiego - uznanego kucharza i propagatora zdrowego i humanitarnego stylu życia.

W programie:
10.00 - 13.00 warsztat "Wiosenne smaki" z Tomkiem Gulińskim
13.00 -14.00 przerwa kawowa przy muzyce
14.00 -17.00 warsztat , "Zadbaj o cerę na wiosnę " kosmetyki domowej roboty z Magdaleną Gorzkowską - autorką książki "Zioła. Jak zbierać , przetwarzać i stosować " , na który wiele kobiet będzie czekało z zapartym tchem szczególnie, że autorka to niezwykła postać - na co dzień jest archeologiem, a w wolnych chwilach jest pasjonatką i znawczynią wszelkich mikstur opartych na ziołach. Tą niezwykłą wiedzą podzieli się z nami na warsztatach oraz pokaże jak w warunkach domowych wykonać kosmetyki , które są zdrowe , naturalne i do wykonania przez każdego .

Opłatę w wysokości 25 zł za warsztaty należy uiścić przy wpisie.
Tylko opłata rezerwuje miejsce. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy do końca marca.

Więcej informacji pod nr telefonu: 41 275 63 48 lub w Spółdzielczym Domu Kultury , Starachowice, ul. Wojska Polskiego 9

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English