Wywiad z trenerem Juventy-Perfopol po meczu z Motorem Lublin
Sobota, 12 lutego 2011r. (godz. 22:32)

W środowym meczu kontrolnym Juventa-Perfopol Starachowice przegrała 0:2 z Motorem Lublin. Poniżej zamieszczamy treść wywiadu przeprowadzonego po meczu z Arkadiuszem Bilskim, trenerem Juventy-Perfopol.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy-Perfopol: Pierwsza połowa na pewno pokazała, że nie odstajemy od przeciwnika. Motor zajmuje przedostatnie miejsce w II lidze, ale drużyna została diametralnie zmieniona, dołączyło do niej wielu dobrych zawodników.

Zarówno Motor jak i my stworzyliśmy w I połowie ciekawe widowisko, jednak nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Wydaje mi się, że w pierwszej połowie kluczowe znaczenie miało doświadczenie zawodników Motoru, wykorzystali dwukrotnie bardzo dobrze nasze błędy.

Druga połowa była już słabsza w naszym wykonaniu. Po zmianach wkrada się w naszą grę dużo chaosu, trudno jednoznacznie ocenić drugą połowę, ale pierwsza była dobra pod względem gry. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać w meczu z teoretycznie jeszcze silniejszym rywalem, a mianowicie Stalą Stalowa Wola.