Wywiad z trenerem Juventy-Perfopol po meczu ze Stalą Stalowa Wola
Sroda, 16 lutego 2011r. (godz. 23:46)

W sobotnim meczu Juventa-Perfopol Starachowice przegrała z II-ligową Stalą Stalowa Wola 2:3. Poniżej zamieszczamy treść wywiadu przeprowadzonego po meczu z Arkadiuszem Bilskim, trenerem Juventy-Perfopol.

Ogólnie można być zadowolonym z tego, co działo się na boisku. Po pierwszej połowie wynik wynosił 1:1, ale według mnie to na pewno my byliśmy stroną delikatnie przeważającą. Podobnie gra wyglądała do około 80 minuty, kiedy być może zabrakło koncentracji i straciliśmy dwie bramki. Wówczas także ogromny wiatr w przeciwieństwie do I połowy sprzyjał drużynie ze Stalowej Woli.

W pierwszej połowie utrzymywaliśmy się przy piłce, dobrze ją rozgrywaliśmy i stwarzaliśmy sobie sytuacje nie tylko po błędach przeciwnika. Rywal zdobył bramkę po naszych minimalnych błędach, które staramy się eliminować. Widać dziś było, że zawodnicy wyciągają wnioski z wcześniejszych błędów, każde dojście do piłki było przy pełnej koncentracji.

Przeciwnik był dziś na pewno silny, jest pretendentem do gry w I lidze. Na pewno można być zadowolonym z gry mimo niekorzystnego wyniku. Na pewno będziemy szukać kolejnych korekt i postaramy przygotować się jak najlepiej do pierwszego meczu w rundzie wiosennej.

PRZECZYTAJ TAKZE:
82 - 18-02-2011 09:37
hehe
GdzieTuLogika? - 18-02-2011 07:25
I za to cie lubie kulturalna odpowiedz:)
82 - 18-02-2011 00:14
hehe zyj dalej w swoim swiecie.Jak osiagniecie tyle co STAR osiagnol odszczekam wszystko,a narazie cichutko siedziec i modlic sie zeby Wojtus dalej pomagal bo bedzie powrot za kosciol
GdzieTuLogika? - 17-02-2011 17:07
no nie znowu zaczynasz ? pytasz o co? zazdrosc? chciałbyś żeby star grał takie sparingi z 2go ligowcami a tu lipa:/, ale byś się wtedy p()dniecał juz cię widze jak tam buszujesz po stadionie i urwujesz co ci slina na język przyniesie:D
82 - 17-02-2011 15:32
bylo by swieto jakby stce123 sie niewypowiedzial w obronie Niebylem ale wyczytalem z wywiadziku z korupterkiem Masz racje przemawia przezemnie nienawisc o tego klubiku jak i do ludzi przy nim .Zazdrosc? haha o co ?Ani tradycji ani kibicow.Klub ktory powstal na kolesiostwie i ukladzikach,non stop slychac o ludziach umoczonych w a [...]
GdzieTuLogika? - 17-02-2011 14:07
znowu zakompleksine wypowiedzi , przemawia przez ciebie zawiść i zazdrość! ale to podobno taka natura naszego społeczeństwa.
stce123 - 17-02-2011 13:31
Byłeś na meczu, wiesz jaki był wiatr? W I połowie było Juvencie łatwiej, wiatr im sprzyjał, było 1:1. W drugiej połowie było pod tym względem gorzej i to była jedna z przyczyn niekorzystnego wyniku w II połowie.
82 - 17-02-2011 12:31
tyle mozecie tylumaczyc sie ze wiatr wial wam w oczy.Jaki klub taki trener i sympatycy