Zawody w p造waniu
Uczniowie na podium
Piatek, 25 marca 2011r. (godz. 23:17)

Uczniowie ze Specjalnego O鈔odka Szkolno – Wychowawczego zdobyli II miejsce w klasyfikacji sztafetowej, podczas XIX Mistrzostw Wojew鏚ztwa 安i皻okrzyskiego „Sprawni Razem”. Odby造 si 10 marca br. na starachowickim basenie. pod honorowym patronatem starosty Andrzeja Matyni.

Nastepna wiadomosc:
Wyjazdowa przegrana Juventy-Perfopol

Poprzednia wiadomosc:
Sukces Anny Radeckiej

Zawody zorganizowali: Specjalny O鈔odek Szkolno - Wychowawczy, 安i皻okrzyskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Sprawni Razem” oraz Starostwo Powiatowe w Starachowicach. Wzi窸o w nich udzia 6 dru篡n z naszego wojew鏚ztwa, w tym pi璚iu zawodnik闚 ze Starachowic. W klasyfikacji sztafetowej pierwsze miejsce wywalczy SOSW ze Skar篡ska–Kamiennej, II zaj瘭i wychowankowie SOSW z naszego miasta, a na trzecim uplasowa si SOSW nr 1 z Kielc.

Uczniowie zmierzyli si te w konkurencjach indywidualnych. I tu r闚nie naszym sportowcom, przygotowanym przez Janusza Sobieckiego, uda這 si zaj望 miejsca na podium. Dawid Majorczyk, na dystansie 50 m stylem grzbietowym zaj掖 pierwsze miejsce. R闚nie z這ty medal, na 50 m i 100 m stylem dowolnym, zdoby Maciej Gutowski. Na dystansie 25 m stylem dowolnym drugi by Dominik Adamczewski, natomiast trzecie miejsce w kategorii na 100 m stylem dowolnym zaj掖 Pawe Niedziela.

Uroczysta dekoracja zwyci瞛c闚 odby豉 si w Starachowickiej Sp馧dzielni Mieszankowej. Puchary, medale i dyplomy wr璚zyli najlepszym: starosta Andrzej Matynia, Cezary Berak, cz這nek Zarz康u Powiatu i Jadwiga Maciejczak, dyrektor Wydzia逝 Edukacji, Kultury Fizycznej i Sportu w Starostwie.