Wyjazdowa przegrana Juventy-Perfopol
Niedziela, 27 marca 2011r. (godz. 23:26)

Juventa-Perfopol Starachowice przegrała w meczu rozegranym w Myślenicach z tamtejszym Dalinem 0:3. Była to pierwsza przegrana starachowiczan w tej rundzie.

Nastepna wiadomosc:
ť Star rozgromił Samsona(zdjęcia)

Poprzednia wiadomosc:
ť Zawody w pływaniu

Starachowiczanie jechali do Myślenic z nastawieniem, że o dobry rezultat będzie stosunkowo ciężko, gdyż Dalin jest jedną z czołowych drużyn III ligi małopolsko-świętokrzyskiej, a do tego w jego szeregach występują jak do tej pory dwaj najlepsi strzelcy w lidze, Michał Górecki i Dawid Kałat.

To właśnie ten drugi zdobył bramkę w sobotnim spotkaniu, lecz jako pierwszy na listę strzelców wpisał się już w 8. minucie spotkania Jakub Górecki. Wykorzystał on podanie Mizi, który dograł piłkę z prawego skrzydła wzdłuż bramki. W pierwszej połowie Dalin stwarzał więcej zagrożenia pod bramką Juventy-Perfopol, choć starachowiczanie momentami również byli w stanie konstruować akcje ofensywne w okolicach bramki gospodarzy.

W drugiej połowie zdecydowanie lepszą stroną był Dalin, co potwierdzają dwie bramki zdobyte przez ten zespół. W 52. minucie na 2:0 podwyższył Dawid Kałat strzałem z ostrego kąta, a w 81. minucie Paweł Płonka wykorzystał stuprocentową sytuację i ustalił wynik spotkania na 3:0 dla Dalinu.

Następny mecz Juventa-Perfopol rozegra dopiero za dwa tygodnie z Wierną Małogoszcz na wyjeździe. Długa przerwa spowodowana jest wycofaniem z rozgrywek zespołu Kmity Zabierzów, który pierwotnie miał zmierzyć się w najbliższy weekend w Starachowicach z Juventą-Perfopol.