Remis Juventy-Perfopol na zakończenie
Poniedzialek, 27 czerwca 2011r. (godz. 01:04)

Juventa-Perfopol zremisowała po bramkach Bartosza Gębury i Kamila Stawiarskiego na wyjeździe z Beskidem Andrychów 2:2. Było to ostatnie ligowe spotkanie w tym sezonie.

Juventa-Perfopol Starachowice

Dla obu zespołów czwartkowe spotkanie nie miało kluczowego znaczenia, gdyż również Beskid miał zapewniony III-ligowy byt w przyszłym sezonie. Starachowiczanie mogli co najwyżej minimalnie awansować w tabeli pod warunkiem, że rywale z czołówki zgubią punkty w ostatnich meczach.

Podobnie jak w przypadku meczu w Libiążu, starachowiczanie w pierwszej połowie nie byli w stanie zdobyć bramki, co wykorzystał rywal i w końcówce objął prowadzenie. Bramkę "do szatni" zdobył w 45. minucie spotkania Dariusz Chowaniec, który uderzając z 25 metrów trafił w samo okienko.

Drugą odsłonę spotkania Beskid rozpoczął mocnym akcentem, a mianowicie w 51. minucie Rafał Strojek podwyższył prowadzenie na 2:0. Również tym razem zawodnik Beskidu zdecydował się na strzał zza pola karnego, a piłka trafiła w samo okienko. Drugi cios zadany przez gospodarzy zmotywował jednak Juventę-Perfopol do walki o dobry wynik. Już po upływie 6 minut bramkę strzałem głową zdobył Bartosz Gębura.

W końcówce spotkania powtórzył się scenariusz z Libiąża. Do końca meczu pozostało mniej niż 10 minut, a bramkę wyrównującą zdobyli starachowiczanie. Kamil Stawiarski zdecydował się uderzać zza pola karnego, a zasłonięty golkiper gospodarzy nie był w stanie skutecznie interweniować. W ostatnich minutach przyjezdni mogli się jeszcze pokusić o zdobycie kolejnej bramki, jednak również z jednego punktu wywiezionego z terenu przeciwnika Juventa-Perfopol może czuć się zadowolona.