Czwartek, 04 sierpnia 2011r. (godz. 13:36)

Nastepna wiadomosc:
ť Ruszyła "plażówka"

Poprzednia wiadomosc:
ť Basen znów czynny

Niecodzienny przebieg miał sparingowy mecz Łysicy Akamit z Orlętami Kielce. Świeżo upieczony beniaminek III ligi przegrywał do 85. minuty 0:1, a kontaktowego gola zdobył... bramkarz Tomasz Dymanowski, dalekim wykopem spod własnej bramki. Ostatecznie podopieczni Artura Anduły wygrali 3:1. Ważne zwycięstwo odniosła również Kamienna Brody, która pokonała 4:1 grającą w eksperymentalnym składzie Łysicę.

*Łysica Akamit Bodzentyn - Kamienna Brody 1:4. Bramki: Wojtal - Sęga (dwie), Gralec, Duda.

Łysica: Boszczyk (60. Wiśniewski) — K. Gryz, Łapot, Maruszewski (46. Nawrot), Mazur— Barucha, Gołąbek, Kucała, Słoń — Wojtal (46. Sroka), Czarnecki.

Trener: Artur Anduła.

Kamienna: Sepioło - Bracik, Kowalczyk, Sałata, Garbala, Gralec, Sęga, Nowocień, Góra, Śpiewak, Dąbrowski oraz Duda, Synowiec, Jagieła.

Trener: Tomasz Wójtowicz.

*Łysica Akamit Bodzentyn - Orlęta Kielce 3:1. Bramki dla Łysicy: Dymanowski, Wojtal, Malec.

Łysica: Dymanowski — Zięba, Ubożak, Baczewski, Sadłowski (60 Maruszewski) — Grzegorski (60 Barucha), S. Gryz, Hajduk (60 Wojtal), Kozubek — Michta (60 Wilk), Malec. Trener: Artur Anduła.

*Kamienna Brody - GKS Rudki 0:2. Bramki: K. Kowalski, Wiecha.

Rudki: Rafalski - Świstak, Bassa, Gawlik, P. Wiącek, Graczak, Borowiec, Brzozowski, Kosmala, K. Kowalski, R. Wójcik oraz Łebek, Ł. Kowalski, B. Wiecha, G. Wiecha, Marzec, Białoskórski, Budziński. Trener: Łukasz Kowalski.

*Neptun Końskie - Łysica Akamit Bodzentyn 1:4. Bramki: Malec 19, Gołąbek 49, Kozubek 64, Jaros 72.

Łysica I połowa: Boszczyk - Sadłowski, Baczewski, Ubożak, Zięba - Hajduk (30. Grzegorski), S. Gryz, Barucha (30. Maruszewski), Boguszewski - Michta (30. Jaros), Malec.

Łysica II połowa: Dymanowski - Ubożak (60. K. Gryz ), Łapot, Maruszewski (60 Mazur), Zięba (60. Wojtal) - Grzegorski (60. Czarnecki), Hajduk (60. Słoń),

*Polonia Iłża - Iskra Gózd 10:0 (4:0). Bramki: Kacprzak 3, Kowalczyk i Maciejczak po 2, Madej, Bednarek i Cheda po 1.