Najlepsi w p³ywaniu
Uczniowie SSP i Gimnazjum STO
Sobota, 02 czerwca 2012r. (godz. 16:56)

A¿ 20 medali zdobyli uczniowie Spo³ecznej Szko³y Podstawowej STO w Starachowicach w Miêdzyszkolnych Zawodach P³ywackich. Wysokie miejsca zajêli tak¿e zawodnicy ze Spo³ecznego Gimnazjum STO.

Nastepna wiadomosc:
» Odnowi± "Saharê"

Poprzednia wiadomosc:
» Mamy liderkê

W ogólnej klasyfikacji reprezentacja SSP STO zajê³a pierwsze miejsce. Do sukcesu przyczynili siê: Marysia Jarzyna (IV miejsce na 25 m styl grzbietowy), Aleksandra Bado (I miejsce 25 m styl dowolny), Wiktor Serwicki (II miejsce 25 m styl grzbietowy), Józef Napiórkowski (IV miejsce 25 m styl dowolny), Dominika Kubik (IV miejsce 50 m styl dowolny), Gabrysia Bado (III miejsce 50 m styl dowolny), Natalia Jarzyna (I miejsce 50 m styl grzbietowy), Wiktoria Nowak (III miejsce 50 m styl grzbietowy), Micha³ Karkoszka (III miejsce 50 m styl dowolny), Micha³ Bidziñski (IV miejsce 50 m styl dowolny), Krzysztof P³usa (I miejsce 50 m styl grzbietowy), Anna Karkoszka (I miejsce 50 m styl dowolny), Anna Radecka (I miejsce 50 m styl klasyczny), Jakub Tkaczuk (II miejsce 50 m styl klasyczny), Justyna Serwicka (IV miejsce 50 m styl klasyczny), Iza Majewska (II miejsce 50 m styl grzbietowy) oraz Julia Amro¿y (III miejsce 50 m styl grzbietowy). Pierwsze miejsce wywalczy³a te¿ sztafeta dziewcz±t w sk³adzie: Anna Karkoszka, Gabrysia Bado, Natalia Jarzyna, Anna Radecka, a dru¿ynie ch³opców któr± stanowili: Micha³ Karkoszka, Jakub Tkaczuk, Micha³ Bidziñski i Krzysztof P³usa, uda³o siê wywalczyæ br±z. Do zawodów przygotowa³a ich Agnieszka Makoska.

Wysokie miejsca zajêli równie¿ uczniowie Spo³ecznego Gimnazjum STO. Z³oty medal na dystansie 50 m, stylem dowolnym, i srebro na 100 m stylem zmiennym zdoby³a Kamila Stêpieñ. Barbara Zatorska wywalczy³a pierwsze miejsce w stylu klasycznym i drugie stylem motylkowym na dystansie 50 m, Kinga Samborska zgarnê³a dwa br±zowe medale na 50 m stylem dowolnym i klasycznym, Maria Woskowicz dop³ynê³a druga na dystansie 50 m stylem klasycznym, za¶ Jakub Olejnik zaj±³ pierwsze miejsce na 50 m stylem klasycznym i drugie na 100 m zmiennym. Sztafeta dziewcz±t, w klasyfikacji ogólnej wywalczy³a z³oto, ch³opcy uzyskali czwart± pozycjê, a szkolna reprezentacja uplasowa³a siê w klasyfikacji dru¿ynowej na pierwszym miejscu. Opiekê nad gimnazjalistami sprawowali: Agnieszka Makoska i Andrzej Dziuba.