Na piłkarskich boiskach
Czwartek, 07 czerwca 2012r. (godz. 14:06)

W derbach powiatu starachowickiego Kamienna Brody po raz drugi w tym sezonie okazała się lepsza od Staru. W niedzielę podopieczni Tomasza Wójtowicza wygrali w Starachowicach 2:1.

*Star Starachowice - Kamienna Brody 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 Mikos (30), 1:1 Markowski (59), 1:2 Bracik (89).

Star: Myszka - K. Derlatka, Francuz, Krawczyk, Bator, Jop, Dudek (82. Żak), Kosztowniak, R. Zięba (49. Chodniewicz), Markowski, Orczyk. Trener: Rafał Lipiński.

Kamienna: Kalista - Radowiecki, Stępień, Niewczas (74. Jagieła), Jop, Jasztal, Bracik, Sęga (19. Mikos), Dąbrowski, Drabik (70. Gralec), Soboń (87. Iwaniuk). Trener: Tomasz Wójtowicz.

Jak na derby przystało, mecz był bardzo zacięty, a decydujący gol padł dopiero w 89. minucie. Pierwszą bramkę, dającą prowadzenie Kamiennej, zdobył Artur Mikos i było to jedyne trafienie w pierwszej części meczu. Po przerwie za sprawą Markowskiego gospodarze zdołali wyrównać. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów decydującego gola zdobył w 89. minucie Piotr Bracik. Kamienna tym samym zachowała pierwsze miejsce w tabeli, a w następnej kolejce okaże się, kto sezon zakończy na pierwszej pozycji.

*Polonia Iłża - GLKS Nadarzyn 3:0 (2:0). Bramki: Lewandowski (18.), Wiatrak (30.), Marczak (63.)

*Znicz II Pruszków - Polonia Iłża 2:0 (1:0)

*Ester Wojciechowice - Arka Pawłów 2:4