Trzyma wciąż formę
Nasza "Świt"-ezianka pnie się do góry
Czwartek, 04 pazdziernika 2012r. (godz. 23:00)

Agata Nowak wywalczyła szansę na udział w Mistrzostwach Europy Juniorów w strzelectwie sportowym. W finale Pucharu Polski w Bydgoszczy znowu poprawiła swoje rekordy.

Nastepna wiadomosc:
ť Mają złoto

Poprzednia wiadomosc:
ť Rodzimi kierowcy

Kolejny udany występ ma za sobą zawodniczka KS "Świt" w Starachowicach, Agata Nowak. W prestiżowych zawodach Finału Pucharu Polski w Bydgoszczy, w klasyfikacji open kobiet, zajęła w pistolecie pneumatycznym drugie miejsce.

Zdobyła 381 punktów, a dodatkowe 100 wywalczyła w finale.W drugiej konkurencji, pistolecie sportowym 30+30, zapisała się wynikiem 574 punktów, a jeśli dodać do tego finał (198,6), to zdobyła łącznie 772,6 pkt., co dało jej piątą pozycję. Agata na tych zawodach, jak powiedziała nam Małgorzata Wadowska, poprawiła swoje rekordy i jest kandydatką na Mistrzostwa Europy Juniorów.