Kolejna wygrana juniorów młodszych Juventy [ZDJĘCIA]
Sobota, 24 sierpnia 2013r. (godz. 12:50)

Juniorzy młodsi Juventy Starachowice pokonali w ostatnim przed ligą sparingu Ceramikę Opoczno 4:2. Bramki dające zwycięstwo "Żółto-niebieskim" zdobyli Olaf Sadowski, Karol Maciąg (dwie) oraz Dawid Morawski.

*Ceramika Opoczno - Juventa Starachowice 2:4 (2:2)

Bramki dla Juventy: Sadowski, Maciąg 2, Morawski.

Juventa: Słowik - Mąka, Zabłocki, Janikowski, Biurkowski, Kurek, Morawski, Kowalski, Niewczas, Sadowski, Maciąg oraz Sionek, Obara, M. Kania, P. Kania, Adamczyk, Żaczek.

Trener: Artur Mikos.

Juventa szybko objęła prowadzenie dzięki dwóm trafieniom w pierwszych 10 minutach spotkania- najpierw indywidualną akcję celnym strzałem wykończył Olaf Sadowski, a następnie Karol Maciąg podwyższył stan meczu na 2:0. Niestety jeszcze w pierwszej połowie meczu gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania i co gorsze, to oni przeważali na boisku.

Druga odsłona pojedynku to już okres zdecydowanie lepszej gry "Żółto-niebieskich". Miało to wymierne przełożenie na dorobek bramkowy- drugie trafienie w tym meczu zaliczył Karol Maciąg, a chwilę później na listę strzelców wpisał się Dawid Morawski. Był to ostatni sparing juniorów młodszych Juventy przed ŚLJM, która rozpoczyna się w najbliższy wtorek. W pierwszej kolejce podopieczni Artura Mikosa zmierzą się na wyjeździe z AKS Busko-Zdrój.