AAA
Nocne zawody wędkarskie
Czwartek, 17 wrzesnia 2015r. (godz. 15:33)

W nocy z 5 na 6 września nad starachowickim Zelewem Piachy odbyły się nocne zawody wędkarskie o puchar prezesa Stowarzyszenia Projekt: Starachowice.

Organizatorami byli Stowarzyszenie Projekt: Starachowice oraz Koło PZW Starachowice.

Zbiórka zawodników rozpoczęła się 5 września o godz. 18:30 na parkingu przy zbiorniku Piachy. Rywalizacja zakończyła się o godz. 7:00 następnego dnia. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych w zawodach wzięło udział 13 zawodników.


W kategorii: największa ryba zwycięzcą okazał się pan Czarek Grunt, który złowił okaz ważący 670g. W kategorii: największa liczba złowionych ryb pierwsze miejsce wywalczył sobie pan Robert Przygoda, na drugiej pozycji uplasował się pan Zbigniew Baran, a na najniższym stopniu podium znalazł się przedstawiciel Stowarzyszenia Projekt: Starachowice pan Krystian Sadza.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom: Firmie PKC Group Sp.zo.o. ze Starachowic za ufundowanie upominków dla wszystkich osób biorących udział w zawodach oraz panu Czesławowi Szmalec, właścicielowi PIEKARNI KRUSZYNKA za ufundowanie poczęstunku dla zawodników.

REKLAMA