AAA
Czy w Starachowicach znów padnie Rekord Polski?
Czwartek, 30 listopada 2017r. (godz. 15:19)

4301 osób to wynik, jaki Starachowice uzyskały w trakcie próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób w czapkach św. Mikołaja, podczas Pierwszego Starachowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wzorem roku ubiegłego starachowiczanie znów podejmą próbę wpisania się na listę najlepszych w kraju.

fot. Wirtualnestarachowice

Podobnie jak w zeszłym roku, organizatorzy Jarmarku Bożonarodzeniowego wraz z mieszkańcami Starachowic postanowili ustanowić nowy Rekord Polski. Tym razem walka będzie toczyć się o tytuł rekordzisty Polski w kategorii - najwięcej osób jedzących jabłka jednocześnie. Próba ustanawiania rekordu zaplanowana jest na 15 grudnia 2017 roku, na godzinę 12:00.


Agencja Reklamy Marecki.name

Na miejscu obecny będzie sędzia Biura Rekordów, który zweryfikuje wynik próby i ogłosi oficjalny wynik Rekordu Polski na najwięcej osób jedzących jabłka jednocześnie. Aby rekord mógł zostać zatwierdzony, na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Starachowicach muszą zgromadzić się przynajmniej 622 osoby, czyli minimalnie o jedną osobę więcej niż wynosi aktualny Rekord Polski w tej kategorii ustanowiony przez miasto Józefów. Najważniejsze podczas próby bicia rekordu jest to, aby każdy uczestnik w wyznaczonym czasie 5 minut, zjadł w całości, jedno otrzymane od organizatorów jabłko.


źródło: biurorekordów.pl

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English