Juventa-Perfopol zwycięża z Alitem
Sobota, 07 sierpnia 2010r. (godz. 10:58)

Drużyna KKS Juventy-Perfopol Starachowice znów wygrała mecz kontrolny, tym razem z Alitem Ożarów. Mecz został rozegrany w Ćmielowie i zakończył się zwycięstwem Starachowiczan 4-2(2-1).

Nastepna wiadomosc:
ť Medal dla Jagody

Poprzednia wiadomosc:
ť Porażka Staru w sparingu

Alit Ożarów - Juventa Perfopol Starachowice 2:4 (1:2)

Bramki:
Binkiewicz 13, Kościelny 52 - Wójtowicz 25, M. Kalista 36, Anduła 55 (karny), Anduła 88

Juventa Perfopol: Wróblewski - Korona, Gębura, Pastuszka, Płusa - M. Kalista, Drej, Wójtowicz, Tobiszewski - Anduła, Jaros oraz D. Kalista, Wesołowski, Kopeć, Dudek, Drabik, Stępień, Zuba

Juventa była murowanym faworytem tego spotkania, gdyż Alit występuje w niższej od Żółto-niebieskich klasie rozgrywkowej, w IV lidze świętokrzyskiej. Mimo to zwycięstwo to nie przyszło Starachowiczanom łatwo. Rywale pierwsi wyszli na prowadzenie, a już w drugiej części spotkania doprowadzili do wyrównania przy stanie 2-1 dla naszych trzecioligowców.

Juventa potrafiła dobrze zareagować na stracone bramki i dwukrotnie wyszła z opresji. W pierwszej połowie na trafienie Binkiewicza odpowiedzieli dwaj młodzieżowcy, Mirosław Kalista i Konrad Wójtowicz, natomiast w drugiej połowie decydujące ciosy zadał król strzelców III ligi, Dariusz Anduła.

W meczu nie wystąpił testowany w spotkaniu z Młodą Koroną Łukasz Szymoniak i sprawa jego transferu jest wciąż niejasna. Zawodnik kieleckiej Korony miał przejść testy medyczne i po nich ma być znana finalna decyzja dotycząca jego przejścia do klubu z ul. Szkolnej.

Następny mecz Starachowiczanie rozegrają z beniaminkiem IV ligi mazowieckiej, Polonią Iłża. Spotkanie to odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia, o godz. 11:00 w Iłży.