AAA
Rodzinnie, kolorowo i wesoło na Kochanowskiego
Poniedzialek, 16 lipca 2018r. (godz. 11:16)

Piątkowe popołudnie na osiedlu Żeromskiego w Starachowicach upłynęło pod znakiem zabawy, uśmiechu i radości. Rodzinny Piknik Profilaktyczny, którego organizatorem było Stowarzyszenie JES - Jakość Energia Starachowice, ściągnął tłumy dzieci, dla których organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

Gry i zabawy, konkursy z super nagrodami, muzyka, zajęcia fitness i zumba, wspólne grillowanie, pyszna wata cukrowa to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na dzieci, młodzież i dorosłych, którzy przybyli na piknik. Na zakończenie odbył się plenerowy pokaz kina letniego. Wyświetlono film pt. "Wkręceni".


Agencja Reklamy Marecki.name

- To świetna okazja aby pobyć wspólnie, całymi rodzinami razem i spędzić aktywnie i bezpiecznie czas - mówi Maciej Myszka, prezes stowarzyszenia JES.
- Naszą ideą jest wyjście do mieszkańców, na teren ich osiedli i spotkanie w miejscach w których rzadko, a być może nigdy nie odbywały się imprezy - mówi Piotr Babicki, radny Rady Miejskiej w Starachowicach i współorganizator pikników.

Kolejne Pikniki zaplanowano na 19 sierpnia 2018, od 17:00 do 20:30 (kino plenerowe), teren przy kościele, Aleja NMP (osiedle Łazy) oraz 31 sierpnia 2018, od 17:00 do 20:30 (kino plenerowe), plac przy ul. Pustowójtówny (osiedle Południe).
Parterami Pikników Profilaktycznych są: Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Starachowickie Centrum Kultury, Lokalne Centrum Wolontariatu, Polska Rada Organizacji Młodzieżowych, Zakład Energetyki Cieplnej w Starachowicach, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Starachowicach, Z Lotu Myszki, Agencja Reklamy Marecki.Name, Starachowicki Klub Filmowy, Stowarzyszenie Liderzy z Naszego Podwórka, Kino Helios Starachowice i inni.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English