AAA
Kino Plenerowe na Szlakowisku już w najbliższy piątek
Wtorek, 07 sierpnia 2018r. (godz. 08:14)

Prezydent Miasta Marek Materek oraz PKO Bank Polski zapraszają na kolejny seans w ramach letnich spotkań Kina Plenerowego. Już w najbliższy piątek o godz. 20:30 na Szlakowisku wyświetlony zostanie film pt. "Moje córki krowy".

"Moje córki krowy" - Historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. Marta odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.


Współorganizatorami wydarzenia są Starachowickie Centrum Kultury, Kino Kultura, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Stowarzyszenie JES - Jakość Energia Starachowice.

Kolejne Kina Plenerowe odbędą się 19 sierpnia - Al. Najświętszej Marii Panny, plac przed kościołem, wyświetlony zostanie film pt. "Dwie Korony" oraz 31 sierpnia - ul. Pustowójtówny, gdzie pokazany zostanie film "La La Land". Seanse zostaną poprzedzone Rodzinnymi Piknikami, na które zaprasza organizator - Stowarzyszenie JES.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English