Ustalili wynik do przerwy
Star Starachowice
Sobota, 10 pazdziernika 2009r. (godz. 23:46)

Tylko punkt wywalczyli na własnym boisku piłkarze Staru Starachowice. Podopieczni Rafała Lipińskiego zremisowali z Astrą Piekoszów 1:1, a gola dla starachowiczan zdobył Grzegorz Turbiarz.

Nastepna wiadomosc:
ť Bokserska gala

Poprzednia wiadomosc:
ť „Wróbel” fruwał między słupkami

*MKS Star Starachowice – Astra Piekoszów 1:1 (1:1). Bramki: 1:0 Turbiarz (22)

Star: Dziułka – Żak, Pociecha, Klepacz (55. Hamera), Chodniewicz, Krawczyk, Kończak, P. Kot, Gębura (46. Jezulin), Strycharski, Turbiarz (46. Czajka). Trener: Rafał Lipiński.

Po trzech porażkach z rzędu, starachowiczanie podejmowali na własnym boisku Astrę Piekoszów. Trener Rafał Lipiński miał przed spotkaniem niemały ból głowy, bowiem nie mógł skorzystać z kilku zawodników podstawowego składu. Powodem były kontuzje i fakt, że niektórzy piłkarze zdecydowali się na pracę za granicami kraju.

Mimo osłabień, zaczęło się dobrze. Nasi za sprawą Grzegorza Turbiarza, który wykorzystał podanie z głębi pola, wyszli na prowadzenie. Niestety, później oddali pole rywalom, którzy z minuty na minutę mieli więcej z gry i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania.

Druga odsłona meczu to już dużo słabsze widowisko. Obie drużyny praktycznie nie zagroziły bramce przeciwnika, a starachowiczanie oddali tylko jedno uderzenie.

- Jeden strzał Strycharskiego w drugiej połowie to za mało, żeby myśleć o zwycięstwie. Cieszą jednak powroty do zespołu, bo jakbyśmy na początku sezonu mieli niektórych zawodników, to byłoby na pewno lepiej – ocenił kierownik drużyny, Tomasz Jackowski.