Dogonili wynik
MKS Star Starachowice
Piatek, 02 kwietnia 2010r. (godz. 21:37)

W meczu kontrolnym piłkarze MKS Star Starachowice zremisowali ze Stalą Kunów 3:3.

*Stal Kunów – MKS Star Starachowice 3:3 (2:1). Bramki: 2:1 Żak (35), 3:2 Wójtowicz (57), 3:3 Marzec (86).

MKS Star: Stachura (46. Poński) – Francuz (60. Derlatka), Krawczyk, Chodniewicz, Klepacz, Jop, Lewandowski (20. Gębura) (80. Marzec), Wójtowicz, Ochocki, Kot (46. Markowski), Żak. Trener: Rafał Lipiński.

W kolejnym meczu kontrolnym piłkarze trenera Lipińskiego zmierzyli się na wyjeździe z występującą w A klasie Stalą Kunów. Już po 17. minutach starachowiczanie przegrywali 0:2. Gola kontaktowego jeszcze przed przerwą zdobył Sebastian Żak.

W drugiej połowie jako pierwsi na listę strzelców wpisali się ponownie gospodarze i Star przegrywał już 1:3. Ta połowa, mimo złego początku, należała jednak do podopiecznych Rafała Lipińskiego. Kontaktowego gola zdobył Wójtowicz, a na cztery minuty przed końcem meczu bramkę dającą remis strzelił Marzec.