Star rozgromił na koniec sezonu(zdjęcia)
Piatek, 24 czerwca 2011r. (godz. 22:21)

W ostatnim spotkaniu sezonu 2010/11 Star Starachowice zwyciężył z Piastem Osiek aż 6:1. Mimo trudności kadrowych, gospodarze przez całe spotkanie utrzymywali wyraźną przewagę na boisku, co odzwierciedla wynik spotkania.

Mecz MKS Star Starachowice z Piast Osiek
Mecz MKS STAR z Piast Osiek

*Star Starachowice - Piast Osiek 6:1 (3:0)

Bramki: Ochocki 5’, Żak 9’, R. Zięba 27’, 55’, 62’, Markowski 74’ - Wolak 86’ (k).

Star: Myszka - Pocheć, Kończak, Derlatka, Chodniewicz, Jezulin, R. Zięba, Kosztowniak (75. Stachura), Ochocki, Markowski, Żak (75. A. Zięba).

Mimo kłopotów kadrowych, z którymi drużyna Staru boryka się od dłuższego czasu, starachowiczanie już na początku spotkania zdominowali obraz gry. Na tle rywala z Osieka prezentowali się o wiele lepiej zarówno w ataku, jak i w defensywie, gdyż przyjezdni praktycznie nie byli w stanie zbliżyć się do pola karnego Staru.

Pierwsza bramka padła już w 5. minucie spotkania i jak większość w tym spotkaniu, była efektem wypracowania sobie stuprocentowej sytuacji przez "Czarno-zielonych". Najwięcej trafień dopisał do swojego konta Radomir Zięba, który aż trzykrotnie znalazł drogę do bramki rywala.

W 75. minucie po raz kolejny w polu pojawił się nominalny bramkarz Staru, Artur Stachura, choć trzeba przyznać, że mimo nietypowej sytuacji, zaliczył dobry występ. Co więcej, również bramkarz przyjezdnych zaliczył ofensywny epizod. W 86. minucie spotkania zamienił on na bramkę rzut karny podyktowany za faul popełniony na zawodniku Piasta w polu karnym.

Było to już ostatnie ligowe spotkanie Stara w tym sezonie. "Czarno-zieloni" uplasowali się ostatecznie na 5. miejscu w tabeli, co po niezbyt udanym okresie gry mogą uznać za sukces.

PRZECZYTAJ TAKZE:
Pawelizda - 26-06-2011 18:29
Pan Marcin musi zebrać się sam (w sobie) aby napisać rzetelnie tekst, a drużyna piłkarska to trochę więcej roboty. Skutek w obu przypadkach inny, bo Star wygrał.
keirson - 26-06-2011 17:28
Boli prawda...:D
Młody - 26-06-2011 16:18
Weź już odbij od Staru koleszko bo to się robi nudne
keirson - 26-06-2011 15:04
Zagonieni sa zawodnicy mksu , ze w kilku osatnich meczach ciezko bylo zebrac 13 zawodnikow albo wcale sie o nie udalo....
Pawelizda - 26-06-2011 14:07
Pan Marcin jest tak zagoniony, że potknięcia zdarzają mu się na każdym kroku???
Patriota - 26-06-2011 12:41
"Pan"() Marcin nie wie które Star zajął miejsce bo interesuje go tylko juventa.
Pawelizda - 25-06-2011 15:32
Panie Marcinie duże dzięki za zdjęcia. Panie Marcinie, Star niestety nie zajął piątego miejsca. Bardzo chciałem aby było miejsce pierwsze, a jest szóste. Panie Marcinie, proszę nie zniechęcać się błędami.