Star pokonał Wisłę (ZDJĘCIA)
Poniedzialek, 12 wrzesnia 2011r. (godz. 09:27)

Star Starachowice wygrał w niedzielnym meczu ligowym z Wisłą Nowy Korczyn 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył po wspaniałym uderzeniu Piotr Dudek, choć nie zabrakło sytuacji do podwyższenia wyniku.

Mecz Staru Starachowice z Wisłą Nowy Korczyn (1:0)

*Star Starachowice - Wisła Nowy Korczyn 1:0 (1:0)

Bramka:
Piotr Dudek 38’.

Star: Myszka, Jackowski, Pocheć, Francuz, Chodniewicz, Drabik, Dudek (78. Michalczyk), R. Zięba (46. Jezulin), Krawczyk, Ochocki (46. Kosztowniak), Żak.

Jak zazwyczaj przy ul. Szkolnej, to Star był stroną dominującą. Ponownie jednak starachowiczanom brakowało skutecznego wykończenia akcji ofensywnych mimo że spędzali zdecydowaną większość czasu w okolicach pola karnego przyjezdnych. Niemoc ofensywną przełamał w 38. minucie Piotr Dudek, który przepięknie uderzył z okolic narożnika pola karnego i nie dał najmniejszych szans golkiperowi.

Druga połowa spotkania obfitowała w dogodne sytuacje z obu stron, jednak ponownie zarysowała się przewaga "Czarno-zielonych". Stuprocentowe sytuacje mieli m. in. Żak i Drabik, jednak żaden z zawodników nie zdołał podwyższyć prowadzenia gospodarzy.

Dołącz do grona fanów Portalu Wirtualne Starachowice na Facebooku!