AAA
Wizyta Ministra Pracy i Polityki Społecznej w Starachowicach
Czwartek, 15 marca 2012r. (godz. 20:30)

9 marca b.r. Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kanysz gościł z roboczą wizytą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Starachowicach.

Urząd Pracy w Starachowicach
Urząd Pracy w Starachowicach
fot. Sz

Podczas spotkania odbyła się konferencja prasowa dotycząca rynku pracy w naszym powiecie. W spotkaniu udział wzięli Adam Jarubas - Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Jarosław Nowak - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Starachowicach , Jolanta Kręcka- Dyrektor PZOZ w Starachowicach oraz przedstawicele Zarządu Powiatu.


Podczas spotkania rozmawiano także o projekcie ustawy dotyczącej wydłużenia wieku emerytalnego, aktywizacji zawodowej, czy też stopy bezrobocia. Poruszono również sprawy związane z powiatem starachowickim, jak i sytuacją rynku pracy w całym kraju. Minister Kosiniak-Kanysz gościł po raz pierwszy z tego typu wizytą w Starachowicach.

(Sz)

Dołącz do nas na Facebooku!

PRZECZYTAJ TAKZE:
abcde - 15-03-2012 23:22
Oj powiem Ci,że nie wiem czy ma jeszcze takie poparcie.jakaś część pewnie może by i go poparła,ale generalnie jednak z tego co rozmawiam ze znajomymi,słucham opinii to jednak większość się zawiodła.no i do tego dochodzi to przeświadczenie,że ponownie nie widzą kogoś konkretnego do objęcia w przyszłości funkcji prezydenta. Te Sta [...]
Jesion - 15-03-2012 23:00
Ale to inwestor sam decyduje gdzie zakład otworzyć... A nie będę się dziwił... jak nasze miasto będzie omijane szerokim łukiem po aferze na "szczytach władzy", bo kto normalny zdecyduje się na jakąkolwiek działalność w gminie gdzie korupcja kwitła... Myślałem, że to miasto jakoś budzi się do życia po latach marazmu i zastoju. [...]
Hubert - 15-03-2012 22:27
RX wiesz jak to jest. Czasem przy niektórych wizytach lepiej nie robić szumu
Star 266 - 15-03-2012 21:18
Szkoda,że wcześniej nie wiedzieliśmy o wizycie tak zacnego gościa.Może jakaś demonstracja pod haslem "Chcemy pracy..." przyczyniła by sie do zlokalizowania jakiejś inwestycji przynoszącej miejsca pracy w SSE tym razem w okręgu Starchowice.
REKLAMA