AAA
Zabawa na piachach [ZDJĘCIA+VIDEO]
Wtorek, 20 sierpnia 2013r. (godz. 23:00)

Podczas gdy siatkarze zacięcie rywalizowali o pierwsze miejsce w turnieju Grand Prix w siatkówce plażowej na pozostałych plażowiczów czekały nie lada atrakcje!

fot. Anna Jaros
fot. Anna Jaros
fot. Anna Jaros
fot. Anna Jaros

Niezawodna Klaudia Łabędzka co godzinę prowadziła zumbę, w której uczestniczyły nie tylko panie. Do energicznych ruchów ciałem w słońcu skusili się także panowie...i radzili sobie całkiem przyzwoicie.


Na wszystkich chętnych czekały także konkursy, w których do wygrania były vouchery do wykorzystania w lodziarni Prima Vera, pizzeri Joker,Beach Barze LUBIANKA, kawiarni Kafka oraz w pubie Alter Ego, w konkursach można było wygrać też wejściówki do Klubu Amsterdam czy na siłownie PitbulGYM.

Najwięcej emocji przyniósł konkurs przeciągania linii. Panowie uparcie walczyli o to by okazać się najsilniejszymi na plaży. Wszystko to z bliska obserwowały Panie i z podziwem kibicowały "siłaczom".

Dodatkowego smaczku całej rywalizacji dostarczał konkurs libo dance, polegający na przejściu pod poprzeczką, która raz po raz była ustawiana co raz niżej.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

REKLAMA