Bez punktów
Arka Pawłów
Czwartek, 27 maja 2010r. (godz. 22:55)

Piłkarze pawłowskiej Arki przegrali w niedzielę z Piastem Osiek 0:3 i wynik nie krzywdzi drużyny Kamila Koprowskiego.

Nastepna wiadomosc:
ť Mamy mistrzów

Poprzednia wiadomosc:
ť Udany weekend młodzieży

*Arka Pawłów – Piast Osiek 0:3 (0:1)

Arka: Ziewiec – Piwnik, Nyga (46. Kulik), Wsół, Banasik, Rachtan, Mariusz Styczyński, J. Zapała, Nowak (65. Mikos), Kopyś, Pocheć. Trener: Kamil Koprowski.

Mecz w Pawłowie bardzo dobrze potoczył się dla przyjezdnych, którzy już w 18. minucie wyszli na prowadzenie. W pierwszej połowie podopieczni Kamila Koprowskiego mieli dwie bardzo dobre okazje do zmiany rezultatu, ale żadnej z nich nie wykorzystali.

Wojciech Kopyś, po rozegraniu rzutu rożnego zdecydował się na uderzenie, ale na posterunku stał bramkarz gości. Natomiast po strzale głową Pochecia przyjezdnych uratowała poprzeczka.

Na drugą połowę pawłowianie wyszli bardzo zdeterminowani i co chwilę szturmowali bramkę rywali, ale brakowało najważniejszego – wykończenia. Podopieczni trenera Koprowskiego grali bardzo ambitnie, ale strzałów na bramkę było niewiele.

Po zamieszaniu w polu karnym, piłkarze Arki kilkakrotnie próbowali uderzać na bramkę, ale strzały blokowali obrońcy gości, a jak już piłka przedostała się przez gąszcz nóg, to trafiła w słupek. Była to najlepsza sytuacja miejscowych na wyrównanie.

W końcówce gospodarze całkowicie się odkryli chcąc wyrównać stan rywalizacji, a sytuację bezwzględnie wykorzystali piłkarze Piasta zdobywając w ostatnich minutach dwie bramki po kontratakach.