Szóste zwycięstwo zespołu SMS Absolwenci
Sobota, 13 stycznia 2018r. (godz. 15:56)

Siatkarze SMS Absolwenci Starachowice odnieśli szóste kolejne zwycięstwo w rozgrywkach czwartej ligi świętokrzyskiej. Starachowicki zespół pokonał Emeryka Nowa Słupia 3:0.

Kolejny mecz bez straty seta zanotowali siatkarze ze Starachowic. Absolwenci nowy rok sportowy rozpoczęli od efektownego zwycięstwa nad zespołem z Nowej Słupi. SMS wygrał 3:0 i w ligowej tabeli ma na swoim koncie komplet 18 punktów. Starachowiczanie są liderem rozgrywek.

W czwartkowy wieczór SMS pokonał po raz drugi w tym sezonie ekipę Emeryka. W pierwszym mecz rozegranym w Nowej Słupi starachowicka drużyna wygrała za trzy punkty, ale straciła pierwszego seta w rozgrywkach. Mecz w Starachowicach miał być więc okazją do rewanżu za to potknięcie.

Dla siatkarzy Absolwentów najważniejsze w tym dniu było zwycięstwo. Cel udało się zrealizować. Nasz zespół w pierwszym secie wygrał 25:19, a w kolejne partii goście zdobyli 22 oczka. Trzecia odsłona to już dominacja SMS-u, który w pięknym stylu wygrał 25:14, a cały mecz 3:0.

Zwycięstwo z Emerykiem zapewniło naszemu zespołowi awans do dalszej fazy rozgrywek ligowych. Do zakończenia rywalizacji w naszej grupie wszystkim drużynom pozostało rozegranie dwóch spotkań. Starachowiczanie już na pewno znajdą się w najlepszej dwójce grupy i zagrają w fazie play off.

Zwycięstwo za tydzień z ULKS Chobrzany zapewni naszej drużynie zwycięstwo w grupie i rozstawienie w meczach półfinałowych.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Absolwentów!