Zawsze w czołówce
LKB Rudnik
Piatek, 18 wrzesnia 2009r. (godz. 07:57)

W Rzeszowie rozegrano 5 września br. XX Międzynarodowy Nocny Bieg Solidarności. Rywalizowano na dystansach 1,5 km, 3 km i 6 kilometrów.

Nastepna wiadomosc:
ť Zabrakło szczęścia

Poprzednia wiadomosc:
ť Emocji co niemiara

W biegu wystartowali sportowcy z Francji, Słowacji, Białorusi, Ukrainy i Polski, Sportowcy LKB Rudnik okazali się najlepsi we wszystkich biegach. Na 6 km I miejsce zajął Sergiej Fiskowicz, II miejsce w kategorii M-40 zdobył Sylwester Dudek, III Krzysztof Komar - kategoria M-40, także III miejsce zdobyła w K-40 Izabela Komar.

Bieg na 3 km wygrał Marek Kwiecień (r. 92-93), a na IV ukończył go Szymon Dudek (91-90). Nasi zdominowali też bieg na 1,5 km. Agnieszka Filipowska zajęła w kategorii (97-96) I miejsce, na I był też Mateusz Borkowski (kat. 97-96), a II zdobył Bartosz Litwinek (kat. 98-99).

W pierwszej piątce byli na mecie: Albert Borkowski – IV miejsce w kategorii 94-95, Monika Filipowska - IV miejsce kat. 97-96 oraz Michał Garbusiński - V miejsce w kategorii 97-96. Gratulujemy!