AAA
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu(zdj璚ia)
Poniedzialek, 06 grudnia 2010r. (godz. 22:57)

Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
fot. Marcin S這ka

W minion sobot na starachowickiej krytej p造walni odby造 si Mistrzostwa Starachowic w p造waniu. Sponsorem zawod闚 by這 Centrum Zdrowia Vita, a g堯wnym organizatorem klub p造wacki „Barakuda”.

Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
fot. Marcin S這ka
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
fot. Marcin S這ka
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
fot. Marcin S這ka
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
fot. Marcin S這ka
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
Mistrzostwa Starachowic w p造waniu
fot. Marcin S這ka

Mistrzostwa odbywa造 si w r騜nych kategoriach: szko造 podstawowe, gimnazja oraz kategoria open. W najstarszej grupie wiekowej swoich si postanowili jednak spr鏏owa r闚nie bardzo m這dzi p造wacy, pocz患szy od uczni闚 podstaw闚ek.


Niestety nie wszystkie konkurencje cieszy造 si du篡m zainteresowaniem- w niekt鏎ych na starcie stan窸o zaledwie trzech zawodnik闚. Nie mo積a jednak stwierdzi, 瞠 zabrak這 emocji, gdy praktycznie w ka盥ym wy軼igu sympatycy sportu przybyli na basen mieli co ogl康a.

Najlepsi zawodnicy na poszczeg鏊nych dystansach otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Centrum Zdrowia Vita.

KATEGORIA : SZKOΧ PODSTAWOWE

KL. 0 – 2


STYL DOWOLNY 25 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Julia Sobieraj, czas: 29’18, SP 13
2 miejcse: Klaudia Barszcz, czas: 33’37, SP Mirzec
3 miejsce: Dominika Kubik, czas: 36’28, SSP STO
4 miejsce: Emilia Szczepa雟ka, czas: 38’05 , SP 12


Ch這pcy:

1 miejsce: Marcel Nowak, czas: 33’27, SP 12
2 miejsce: Wiktor Serwiski, czas: 35’01, SSP STO
3 miejsce: Jakub Wypch這, czas: 35’09,


KLASY 3 – 4

STYL DOWOLNY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Anna Radecka, czas: 38’05, SSP STO
2 miejsce: Anna Karkoszka, czas: 40’58, SP 12
3 miejsce: Weronika Ku鄉ierczyk, czas: 47’41, SP 6
4 miejsce: Julia Wojtowicz, czas: 48’19, SP 13
5 miejsce: Julia Walkowska, czas: 48’25, SSP STO
6 miejsce: Wiktoria Nowak, czas: 55’38, SSP STO
7 miejsce: Natalia Jarzyna, czas: 57’20, SSP STO
8 miejsce: Aleksandra Gw騧d, czas: 1.02’78, SP 9
9 miejsce: Zuzanna Dukacz, czas: 1.10’67, SP 1
10 miejsce: Aleksandra Wolska, czas: 1.09’69, SP 9
11 miejsce: Natalia J霩efczak, czas: 1.11’04, SSP STO


Ch這pcy:

1 miejsce: Piotr Sulasz, czas: 36’99, SP 6
2 miejsce: Aleksander Krzewicki, czas: 38’99, SP 9
3 miejsce: Grzegorz Gawlik, czas: 39’03, SP 1
4 miejsce: Bartosz Garbacz, czas: 44’55, SP 13
5 miejsce: Konrad Kosierski ,czas: 50’00, SP 9
6 miejsce: Krzysztof P逝sa, czas: 51’45, SSP STO
7 miejsce: Kacper Pastuszka, czas: 56’91, SP 12
8 miejsce: Micha Bidzi雟ki, czas: 59’00, SSP STO
9 miejsce: Hubert Krzy瘸nowski, czas: 1.02’00, SP 13
10 miejsce: Oskar Wi郾iewski, czas: 1.08’73, SP 1
11 miejsce: Maciej 奸iwa, czas: 1.15’37, SP 1


STYL GRZBIETOWY 25 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Julia W鎩towicz, czas: 22’98, SP 13
2 miejsce: Weronika Ku鄉ierczyk, czas: 24’26, SP 6
3 miejsce: Natalia Jarzyna, czas: 24’76, SSP STO
4 miejsce: Julia Walkowska, czas: 25’30, SSP STO
5 miejsce: Wiktoria Nowak, czas: 25’76, SSP STO
6 miejsce: Nikolina Suwa豉, czas: 29’62, SP 10
7 miejsce: Oliwia Chmielewska, czas: 29’66, SP 10
8 miejsce: Aleksandra Wolska, czas: 32’02, SP 9
9 miejsce: Urszula Oczkowska, czas: 32’20, SP 10
10 miejsce: Aleksandra Gw騧d, czas: 32’98, SP 9
11 miejsce: Alicja Oczkowska, czas: 34’29, SP 10
12 miejsce: Natalia J霩efczak, czas: 35’33, SSP STO
13 miejsce: Zuzanna Dukacz, czas: 37’08, SP 1
14 miejsce: Kamila Barszcz, czas: 38’66. SP Mirzec


Ch這pcy:

1 miejsce: Maciej Niewczas, czas: 20’29, SP 9
2 miejsce: Grzegorz Gawlik, czas: 20’76, SP 1
3 miejsce: Krzysztof P逝sa, czas: 22’41, SSP STO
4 miejsce: Konrad Kosierski, czas: 22’78, SP 9
5 miejsce: Hubert Krzy瘸nowski, czas: 22’88, SP 13
6 miejsce: Kacper Pastuszka, czas: 25’45, SP 12
7 miejsce: Kuba Kwa郾iewski, czas: 30’66, SP 9
8 miejsce: Bartosz Latosek, czas:31’58, SP 10
9 miejsce: Oskar Wi郾iewski, czas: 33’49, SP 1
10 miejsce: Miko豉j Tuchowski, czas: 34’89, SP 10
11 miejsce: Maciej Staszewski, czas: 36’09, SP 12
12 miejsce: Hubert Mazurek, czas: 37’25, SP 6


STYL KLASYCZNY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Anna Radecka, czas: 51’60, SSP STO
2 miejsce: Julia Wojtowicz, czas: 59’20, SP 13
3 miejsce: Wiktoria Nowak, czas: 59’65 SSP STO
4 miejsce: Weronika Ku鄉ierczyk, czas: 1.01’40, SP 6
5 miejsce: Julia Walkowska, czas: 1.11’35, SSP STO
6 miejsce: Natalia Jarzyna, czas: 1.18’58, SSP STO
7 miejsce: Natalia J霩efczak, czas: 1.29’58, SSP STO


Ch這pcy:

1 miejsce: Piotr Sulasz, czas: 50’12, SP 6
2 miejsce: Maciej Niewczas, czas: 53’14, SP 9
3 miejsce: Bartosz Garbacz, czas: 57’51, SP 13
4 miejsce: Aleksander Krzewicki, czas: 1.06’30, SP 9
5 miejsce: Krzysztof P逝sa, czas: 1.11’10, SSP STO
6 miejsce: Micha Bidzi雟ki, czas: 1.17’02, SSP STO


STYL MOTYLKOWY 25 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Anna Radecka, czas: 21’68, SSP STO
2 miejsce: Anna Karkoszka, czas: 23’91, SP 12

Ch這pcy:

1 miejsce: Piotr Sulasz, czas: 21’75, SP 6
2 miejsce: Grzegorz Gawlik, czas: 23’03, SP 1
3 miejsce: Aleksander Krzewicki, czas: 23’36, SP 9
4 miejsce: Maciej Niewczas, czas: 23’70, SP 9
5 miejsce: Bartosz Garbacz, czas: 24’40, SP 12


KLASY 5 – 6

STYL DOWOLNY 100 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Joanna Mazurek, czas: 1.18’51, SP 2
2 miejsce: Kamila St瘼ie, czas: 1.18’59, SSP STO
3 miejsce: Natalia Zi馧kowska, czas: 1.42’49, SP 1
4 miejsce: Aleksandra Rybak, czas: 2.07’42, SP 1


Ch這pcy:

1 miejsce: Cezary Kisiel, czas: 1.32’23, SP 2
2 miejsce: Patryk Krzeszowski, czas: 1.32’78, SSP STO
3 miejsce: Artur Nicpo, czas: 1.35’13, SP 12
4 miejsce: Hubert Siwiec, czas: 1.40’12, SP 12
5 miejsce: Mateusz Obara, czas: 2.01’01, SP Tych闚 Stary
6 miejsce: Karol Sionek, czas: 2.04’47, SSP STO
7 miejsce: Kamil Kami雟ki, czas: 2.05’44, SP 10
8 miejsce: Konrad Krawczyk, czas: 2.10’92, SP 9
9 miejsce: Filip Kapica, czas: 2.21’49, SP 9


STYL GRZBIETOWY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Izabela Majewska, czas: 48’75, SSP STO
2 miejsce: Natalia Zi馧kowska, SSP STO
3 miejsce: Anna Sk鏎a, SP 1
4 miejsce: Maja Kozielewska, czas: 52’58, SP 12
5 miejsce: Aleksandra Przepi鏎ka, czas: 55’10, SP 10
6 miejsce: Julia Ambro篡, czas: 59’06, SSP STO
7 miejsce: Michalina Go責a, czas: 1.00’67, SP 9


Ch這pcy:

1 miejsce: Cezary Kisiel, czas: 46’22, SP 2
2 miejsce: Patryk Krzeszowski, czas: 48’11, SSP STO
3 miejsce: Mateusz Obara, czas: 50’80, SP Tych闚 Stary
4 miejsce: Hubert Siwiec, czas: 55’06, SP 12
5 miejsce: Tomasz Kaczmarski, czas: 56’52, SP 10
6 miejsce: Karol Sionek, czas: 1.01’10, SSP STO
7 miejsce: Konrad Krawczyk, czas: 1.05’89, SP 9
8 miejsce: Rafa Szczepa雟ki, czas: 1.07’57, SP 1
9 miejsce: Daniel Olszewski, czas: 1.56’66, SP 1


STYL MOTYLKOWY 25 m

1 miejsce: Joanna Mazurek, czas: 19’50, SP 2
2 miejsce: Kamila St瘼ie, czas: 22’27, SSP STO
3 miejsce: Artur Nicpo, czas: 22’37, SP 12


STYL KLASYCZNY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Joanna Mazurek, czas: 47’52, SP 2
2 miejsce: Kamila St瘼ie, czas: 50’53, SSP STO
3 miejsce: Izabela Majewska, czas: 55’88, SSP STO
4 miejsce: Natalia Zi馧kowska, czas: 56’32, SP 1
5 miejsce: Anna Sk鏎a, czas: 59’31, SSP STO
6 miejsce: Julia Ambro篡, czas: 1.06’97, SSP STO


Ch這pcy:

1 miejsce: Artur Nicpo, czas: 48’60, SP 12
2 miejsce: Patryk Krzeszowski, czas: 55’29, SSP STO
3 miejsce: Kamil Kami雟ki, czas: 56’54, SP 10
4 miejsce: Filip Kapica, czas: 1.04’60, SP 9
5 miejsce: Hubert Siwiec, czas: 1’05’59, SP 12
6 miejsce: Karol Sionek, czas: 1.09’97, SSP STO


KATEGORIA : GIMNAZJUM

STYL DOWOLNY 100 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Olga St瘼ie, czas: 1.07’29, Gim 4 Ostrowiec 安i皻okrzyski
2 miejsce: Magdalena Bidzi雟ka, czas: 1.15’28, Gim Spo貫czne STO
3 miejsce: Paula Radecka, czas: 1.20’88, Gim 2
4 miejsce: Aleksandra Madejska, czas: 1.22’19, Gim Spo貫czne STO


Ch這pcy:

1 miejsce: Maciej Kasperkiewicz, czas: 1.11’17, Gim 1
2 miejsce: Micha Bachniak, czas: 1.14’01, Gim 1
3 miejsce: Kacper Czekalski, czas: 1.17’78, Gim 4
4 miejsce: Jakub Olejnik, czas: 1.19’68, Gim Spo貫czne STO
5 miejsce: Kamil Krzciuk, czas: 1.24’58, Gim 2
6 miejsce: Maciej W鎩towicz, czas: 1.32’16, Gim 4
7 miejsce: Ernest Siwiec, czas: 1.34’98, Gim 2
8 miejsce: Emil Madejski, czas: 1.35’73, Gim 4
9 miejsce: Kamil Gacek, czas: 1.48’92, Gim 4
10 miejsce: Piotr Rymarczyk, czas: 1.49, Gim 4
11 miejsce: Jan Bernatowicz, czas: 1.50, Gim 3
12 miejsce: Cyprian Wilk, czas: 1’58, Gim 3


STYL GRZBIETOWY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Olga St瘼ie, czas: 36’93, Gim 4 Ostrowiec 安i皻okrzyski
2 miejsce: Aleksandra Madejska, czas: 38’44,Gim Spo貫czne STO
3 miejsce: Aleksandra Szpet, czas: 50’01, Gim 4
4 miejsce: Joanna D逝瞠wska, czas: 56’48, Gim 4
5 miejsce: Martyna Szymczyk, czas: 58’27, Gim 4
6 miejsce: Paulina Pi鏎kowska, czas: 1.02’79, Gim 3


Ch這pcy:

1 miejsce: Micha Bachniak, czas: 40’53, Gim 1
2 miejsce: Pawe Sajn鏬, czas: 44’05, Gim 4
3 miejsce: Pawe Rymarczyk, czas: 50’59, Gim 4
4 miejsce: Ernest Siwiec, czas: 53’13, Gim 3
5 miejsce: Kamil Gacek, czas: 53’43, Gim 4
6 miejsce: Jacek Jab這雟ki, czas: 53’26, Gim 3
7 miejsce: Maciej W鎩towicz, czas: 58’67, Gim 4


STYL KLASYCZNY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Aleksandra Madejska, czas: 45’86, Gim Spo貫czne STO
2 miejsce: Magdalena Bidzi雟ka, czas: 47’28, Gim Spo貫czne STO
3 miejsce: Barbara Zatorska, czas: 50’15, Gim Spo貫czne STO
4 miejsce: Marta Herc, czas: 57’79, Gim Spo貫czne STO
5 miejsce: Ma貪orzata Drela, czas: 1.02’60, Gim 3
6 miejsce: Daria Sieka雟ka, czas: 1.04’97, Gim 4


Ch這pcy:

1 miejsce: Jakub Olejnik, czas: 41’34, Gim Spo貫czne STO
2 miejsce: Kacper Czekalski, czas: 42’89, Gim 4
3 miejsce: Maciej Kasperkiewicz, czas: 43’54, Gim 1
4 miejsce: Maciej Falkiewicz, czas: 47’15, Gim 1
5 miejsce: ㄆkasz Kieras, czas: 48’90, Gim 1
6 miejsce: Ernest Siwiec, czas: 49’30, Gim 2
7 miejsce: Cyprian Wilk, czas: 1.00’55, Gim 3
8 miejsce: Bart這miej Zapa豉, czas: 1.11’36, Gim 3


STYL MOTYLKOWY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Magdalena Bidzi雟ka, czas: 37’28, Gim Spo貫czne STO
2 miejsce: Paula Radecka, czas: 41’29, Gim 2


Ch這pcy:

1 miejsce: Maciej Kasperkiewicz, czas: 38’58, Gim 1
2 miejsce: Jakub Olejnik, czas: 41’32, Gim Spo貫czne STO
3 miejsce: Kamil Krzciuk, czas: 42’50, Gim 2
4 miejsce: Micha Bachniak, czas: 42’51, Gim 1
5 miejsce: Kacper Czekalski, czas: 45’52, Gim 4


KATEGORIA : OPEN


STYL DOWOLNY 100 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Olga St瘼ie, czas: 1.07’98, Gim 4 Ostrowiec 安i皻okrzyski
2 miejsce: Joanna Mazurek, czas: 1.18’08, SP 2
3 miejsce: Magdalena Bidzi雟ka, czas: 1.19’57, Gim Spo貫czne STO
4 miejsce: Eliza Pytel, czas: 1.34’36
5 miejsce: Weronika Ku鄉ierczyk, czas: 1.45’95, SP 6
6 miejsce: Sylwia Olender, czas: 1.57’51


Ch這pcy:

1 miejsce: Przemys豉w Szymanowski, czas: 1.01’29
2 miejsce: Emil Marcula, czas: 1.05’66
3 miejsce: Dawid W鎩towicz , czas: 1.08’61
4 miejsce: Maciej Kasperkiewicz, czas: 1.13’16, Gim 1
5 miejsce: Wojciech Orczyk, czas: 1.15’81
6 miejsce: Micha Bachniak, czas: 1.17’13, Gim 1
7 miejsce: Micha Wysocki, czas: 1.17’84
8 miejsce: Kamil Krzciuk, czas: 1.25’19, Gim 2
9 miejsce: Patryk Berbelski, czas: 1.26’05
10 miejsce: Aleksander Krzewicki, czas: 1.32’08, SP 9
11 miejsce: Bartosz Garbacz, czas: 1.44’20, SP 13


STYL GRZBIETOWY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Olga St瘼ie, czas: 36’82, Gim 4 Ostrowiec 安i皻okrzyski
2 miejsce: Aleksandra Madejska ,czas: 40’82, Gim Spo貫czne STO
3 miejsce: Weronika Ku鄉ierczyk, czas: 53’39, SP 6


Ch這pcy:

1 miejsce: Dawid W鎩towicz, czas: 39’30
2 miejsce: Micha Bachniak, czas: 41’54, Gim 1
3 miejsce: Maciej Niewczas, czas: 44’90, SP 9


STYL KLASYCZNY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Aleksandra Madejska, czas: 46’36, Gim Spo貫czne STO
2 miejsce: Eliza Pytel, czas: 47’91
3 miejsce: Kamila St瘼ie, czas: 50’23, SSP STO
4 miejsce: Anna Radecka, czas: 51’43, SSP STO


Ch這pcy:

1 miejsce: Rados豉w Kucharski, czas: 36’75
2 miejsce: Emil Marcula, czas: 38’55
3 miejsce: Jakub Olejnik, czas: 41’18, Gim Spo貫czne STO
4 miejsce: Patryk Berbelski, czas: 41’43
5 miejsce: Micha Wysocki, czas: 43’28
6 miejsce: Damian Fudali, czas: 44’75
7 miejsce: Piotr Sulasz, czas: 48’75, SP 6


STYL MOTYLKOWY 50 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Magdalena Bidzi雟ka, czas: 37’18, Gim Spo貫czne STO
2 miejsce: Joanna Mazurek, czas: 39’02, SP 2
3 miejsce: Paula Radecka, czas: 41’76, Gim 2
4 miejsce: Anna Radecka, czas: 45’74, SSP STO
5 miejsce: Eliza Pytel, czas: 46’94
6 miejsce: Kamila St瘼ie, czas: 47’85, SSP STO
7 miejsce: Anna Karkoszka, czas: 57’86, SP 12


Ch這pcy:

1 miejsce: Przemys豉w Szymanowski, czas: 32’99
2 miejsce: Rados豉w Kucharski, czas: 35’31
3 miejsce: Maciej Kasperkiewicz, czas: 38’14, Gim 1
4 miejsce: Jakub Olejnik, czas: 41’77, Gim Spo貫czne STO
5 miejsce: Micha Bachniak, czas: 42’12, Gim 1
6 miejsce: Piotr Sulasz, czas: 46’21, SP 6
7 miejsce: Kamil Krzciuk, czas: 46’55, Gim 2
8 miejsce: Aleksander Krzewicki, czas: 51’05, SP 9
9 miejsce: Maciej Niewczas, czas: 51’37, SP 9
10 miejsce: Bartosz Garbacz, czas: 53’76, SP 13


STYL ZMIENNY 100 m

Dziewcz皻a:


1 miejsce: Olga St瘼ie, czas: 1.18’06, Gim 4 Ostrowiec 安i皻okrzyski
2 miejsce: Joanna Mazurek, czas: 1.30’68, SP 2
3 miejsce: Aleksandra Madejska, czas: 1.36’60, Gim Spo貫czne STO
4 miejsce: Kamila St瘼ie, czas: 1.37’81, SSP STO
5 miejsce: Anna Radecka, czas: 1.40’89, SSP STO
6 miejsce: Anna Karkoszka, czas: 1.57’58, SP 12
7 miejsce: Weronika Ku鄉ierczyk, czas: 2.03’27, SP 6

Ch這pcy:

1 miejsce: Przemys豉w Szymanowski, czas: 1.11’82
2 miejsce: Rados豉w Kucharski, czas: 1.21’43
3 miejsce: Jakub Olejnik, czas: 1.32’52, Gim Spo貫czne STO
4 miejsce: Damian Fudali, czas: 1.33’77
5 miejsce: Piotr Sulasz, czas: 1.39’24, SP 6
6 miejsce: Maciej Niewczas, czas: 1.45’92, SP 9
7 miejsce: Bartosz Garbacz, czas: 1.51’92, SP 13
8 miejsce: Aleksander Krzewicki, czas: 1.54’01, SP 9


Marcin S這ka

PRZECZYTAJ TAKZE:
72bea - 17-12-2010 21:38
reszt zdj耩 mo積a zobaczy na stronie Centrum Vita (aktualno軼i)
Daga - 17-12-2010 10:22
szkoda 瞠 zamieszczono tylko zdj璚ia z drugiej cz窷ci zawod闚, a nie mo積a poogl康a szcz窷liwych m這dszych zawodnik闚:(
analfabeta - 11-12-2010 14:02
to s chyba jakie 瘸rty, jakby kto chcia wystartowa z przemkiem to by pojecha na jakie zawodowe mistrzostwa, a nie amatorskie "mistrzostwa" dla dzieci w starachowicach
72bea - 11-12-2010 11:17
Ok, chwilowo tak, ale miejmy nadzieje ,瞠 to si b璠zie powoli zmienia這. Owszem, Przemek jest w Starachowicach najlepszy (i nie tylko tu - nie ma co dyskutowa). Chodzi mi tylko o dzieci!!! Zaprezentowa造 si fantastycznie.Podesz造 do startu bez stresu, z u鄉iechem. Dla mnie to jest najwa積iejsze .My doro郵i mo瞠my niejednokro [...]
Papipepopu - 11-12-2010 11:07
752bea nie oszukujmy si, jeste鄉y w Starachowicach i nie ma tu zawodowc闚, no opr鏂z Przemka Szymanowskiego
72bea - 11-12-2010 10:55
Co do odpoczynku.... zawodnicy startuj帷y w open (tak mi si wydaje), to osoby, dla kt鏎ych przep造niecie 100- 200 m nie robi wielkiego problemu. Tak瞠 te 5- 10 min w zupe軟o軼i im wystarcza. Og鏊nie fajna zabawa. A jaka frajda dla tych "maluch闚', kt鏎zy mogli spr鏏owa swoich si ze starszymi!
Mi鄂a - 10-12-2010 22:32
bylam tylko na zawodach podstaw闚ki i gimnazjum. Na OPEN juz nie zostalam wi璚 je郵i tak bylo to nie zabieram glosu , bo nie wiem
Papipepopu - 10-12-2010 22:20
Mi鄂u ;) chyba byli鄉y na innych zawodach :) w kat OPEN by這 tak, 瞠 kraul dziewczyny, kraul ch這paki, grzbiet dziewczyny, itp. a jak w grzebiecie by豉 tylko jedna seria to zawodnik p造n帷y grzbietem, a p騧niej 瘸bk nie mia czasu odpocz望, takie jest moje zdanie ;)
Mi鄂a - 10-12-2010 21:45
Bez przesady przecie jak p造neli chlopcy to po nich dziewcz皻a i tak na zmiane , a ponadto byly 3 grupy wiekowe. Tak wiec spokojnie mieli ok 30 minut na odpoczynek . I w mi璠zyczasie jeszcze wr璚zano nagrody , tak wiec mieli duzo wiecej czasu niz 5 minut. no i chyba zd您yli odpocz帷 , bo byli i tacy co w trzech r騜nych wy軼i [...]
Papipepopu - 10-12-2010 19:36
chodzi mi to, 瞠 zawodnicy za堯禦y startuj帷y np delfinem i zmiennym w ci庵u 5 minut nie zd捫yli sobie dobrze usi捷, a ju byli proszeni do kolejnych wy軼ig闚
72bea - 10-12-2010 13:06
te nie bardzo rozumiem o co chodzi. Czego brakowa這? Dzieciaki bawi造 si 鈍ietnie, a to chyba najwa積iejsze! Oczywi軼ie "p造wanie wyczynowe" nie jest powiedzmy - widowiskowe- dla os鏏 , kt鏎e si tym nie interesuj, ale wed逝g mnie nie brakowa這 niczego, co mia這by zwi您ek ze z陰 organizacj.
bonanza - 10-12-2010 12:43
Papipepopu - 09-12-2010 06:58
w por闚naniu do Igrzysk "kalmarowskich" to te mistrzostwa by造 niczym. s豉ba organizacja ;/
REKLAMA