AAA
Rusza budowa nowych mieszkań w Starachowicach
Wtorek, 24 wrzesnia 2019r. (godz. 12:56)

Wybrano wykonawcę inwestycji pn. "Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Marszałka Piłsudskiego w Starachowicach", przedsięwzięcie zakłada budowę 3 budynków wielorodzinnych, łącznie 60 wykończonych lokali mieszkalnych.

fot. źródło: UM w Starachowicach
fot. źródło: UM w Starachowicach

Do przetargu ogłoszonego przez Starachowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przystąpiło sześciu oferentów.


- W postępowaniu wybrano jako najkorzystniejszą ofertę złożoną przez firmę: F.U. "FREEDOM" Huberta Olejarza ze Skarżyska-Kamiennej, której oferta opiewa na kwotę 10.748.772,46 zł - informuje Prezydent Miasta Marek Materek - Rozpoczęcie budowy nastąpi jeszcze w 2019 roku, a zakończenie w roku 2021. Zapraszamy do składania wniosków w siedzibie spółki STBS, która znajduje się w Urzędzie Miejskim przy ul. Radomskiej, na parterze, pokój nr 20, zapraszamy do składania wniosków.

Inwestycja zakłada budowę 3 budynków wielorodzinnych, łącznie 60 wykończonych lokali mieszkalnych, wyposażonych w kuchenki elektryczne, biały montaż oraz okładziny ścienne i podłogowe. Wszystkie lokale będą posiadały balkony, piwnice i miejsce parkingowe. W każdym z trzech budynków będą znajdowały się 4 lokale o pow. 34,22 m2; 8 lokali o pow. 47,45 m2 oraz 8 lokali o pow. 55,94 m2.

Wybudowane mieszkania będą wyłącznie na wynajem bez możliwości dojścia do własności. Taki system został wybrany nieprzypadkowo, ponieważ gwarantuje on, najniższy z możliwych, poziom czynszu w ramach całej gamy projektów programu Mieszkanie +.

źródło: UM w Starachowicach

REKLAMA