AAA
Nocny pościg. Sprawcy pobicia zatrzymani
Wtorek, 14 stycznia 2014r. (godz. 23:54)

W nocy z soboty na niedzielę (o godz. 03.25), funkcjonariusze z wspólnego patrolu Straży Miejskiej oraz OPI KPP, otrzymali informację dotyczącą leżącego mężczyzny na ulicy Radomskiej. W wyniku podjętej interwencji i uzyskanych informacji od poszkodowanego oraz patrolu WRD będącego na miejscu zdarzenia, ustalono iż leżący mężczyzna został dotkliwie pobity przez dwóch młodych mężczyzn.

fot. Straż Miejska Starachowice

Funkcjonariusze błyskawicznie rozpoczęli przeszukiwanie terenu. W wyniku prowadzonych działań, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu Straży Miejskiej, rzucili się do ucieczki w rejon budynków szpitala. Dzięki dobrej znajomości topografii terenu funkcjonariusze po krótkim pieszym pościgu ujęli sprawców pobicia.


Z uwagi że podczas zatrzymania mężczyźni stawiali opór zostali obezwładnieni i przewiezieni do KPP. Zatrzymanymi chuliganami, okazali się 28- i 21-letni mieszkańcy Lipska.

Pobity 34-letni starachowiczanin, ze względu na obrażenia, został przetransportowany do szpitala.

Źródło: Straż Miejska Starachowice

Dołącz do nas na Facebooku!

PRZECZYTAJ TAKZE:
Oscar - 15-01-2014 10:08
LOL :D No cóż w takim przypadku musisz skontaktować się ze strażą miejską i poprosić ich aby następnym razem używali zwrotów bardziej znanych :) "Źródło: Straż Miejska Starachowice" Tylko jak znajdziesz kontakt do straży miejskiej jeśli nie chcesz korzystać w wujka google... no właśnie i co teraz?:)
blus12 - 15-01-2014 10:03
.....no chyba lekka przesada, skoro wrzucacie jakieś cytaty z "WirtualnychStarachowic",weź pod uwagę to że nie każdy chce korzystać z przysłowiowego wujaszka google "
Oscar - 15-01-2014 09:24
wrd= Wydział Ruchu Drogowego opi = Ogniwo Patrolowo Interwencyjne Wystarczyło sobie hasło w google wrzucić jeżeli nie miałeś pojęcia co to oznacza.
pegos - 15-01-2014 08:52
OPI , WRD, co to za skróty, może bardziej czytelnie, proszę?
REKLAMA