AAA
Znamy podział grup w weekendowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezydenta Miasta
Sroda, 22 kwietnia 2015r. (godz. 22:10)

Drużyny RWS oraz Campeones Wąchock zagrają w meczu otwarcia weekendowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice. Losowanie grup turniejowych odbyło się w środowe popołudnie.

Znamy już podział na grupy Profilaktycznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Marka Materka. Turniej odbędzie się w najbliższy weekend na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 9.


W sobotę (25 kwietnia) odbędzie się rywalizacja w 4 grupach z udziałem 16 drużyn. Do niedzielnej części turnieju awansuje ósemka najlepszych ekip, która rywalizować będzie o tytuł mistrzowski.

W wyniku środowego losowania poznaliśmy już podział na cztery grupy eliminacyjne. W każdej z nich zagrają cztery drużyny. Zespoły zmierzą się ze sobą systemem każdy z każdym (mecz 2x7minut),
a dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do fazy pucharowej.

Podział na grupy:

Grupa A: Campeones Wąchock, RWS, FC PON, WERBAR
Grupa B: Badpol, TNT, Kometa Wrno, Rocket Fuel
Grupa C: Lwy, Elgrand Szkoła Jazdy, Kwiatki, Feniks
Grupa D: O’Belino, FC Skałka, Animex, Picars

Jako pierwsza do rywalizacji przystąpią zespoły z grupy A. Mecz otwarcia weekendowego turnieju rozpocznie się już w sobotni poranek o godzinie 8.00, a zagrają w nim Campeones Wąchock oraz RWS.

Grupa B rozpocznie swoją rywalizację przed godziną 10. Grupa C do walki o punkty przystąpi około 11.30, a emocje związaną z meczami grupy D rozpoczną się już po godzinie 13-ej.


Szczegółowy terminarz weekendowego turnieju profilaktycznego o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice zostanie zamieszczony na stronie Urzędu Miejskiego (www.starachowice.eu) już wkrótce.

Organizatorami turnieju są: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, Referat Sportu, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Starachowicach oraz Animator Sportu Boiska Orlik przy SP nr 9.

źródło: Urząd Miejski w Starachowicach

REKLAMA