AAA
Wspólnie wygrajmy zapas książek dla najmłodszych pacjentów starachowickiego szpitala!
Piatek, 30 pazdziernika 2015r. (godz. 10:21)

ROZPOCZYNAMY STARANIA O "BIBLIOTEKĘ MAŁEGO PACJENTA"!

Dzięki aktywności internautów Oddział Pediatryczny w Starachowicach będzie mógł przez cały rok bezpłatnie otrzymywać książki dla najmłodszych Pacjentów. Wystarczy tylko oddać swój głos na Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach w plebiscycie organizowanym przez portal Zaczytani.org. Głosowanie na placówki z całego kraju ruszy w listopadzie. Plebiscyt będzie trwał miesiąc.


Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach przystąpił do programu "Zaczytane Biblioteki" jako jedna ze 155 placówek. Program ma na celu utworzenie lub wzbogacenie szpitalnych bibliotek dla dzieci i młodzieży. Dziesięć Szpitali z największą liczbą głosów otrzymają półki z książkami, które będą na bieżąco uzupełniane tak, aby każdy mały Pacjent wraz z wypisem ze Szpitala otrzymał jedną z książek na własność. Dla placówki, która uzyska najwięcej głosów organizatorzy akcji propagującej czytelnictwo przygotowali dodatkową nagrodę w postaci bonu na zakup sprzętu medycznego o wartości 5 000 zł.

Prosimy Państwa o głosowanie na starachowicki Szpital. Dzięki współpracy i aktywności możemy wzbogacić biblioteczkę Oddziału Pediatrycznego i każdemu dziecku wypisywanemu z Oddziału podarować książkę. Dzięki Waszej pomocy rozbudowana zostanie szpitalna biblioteczka, dzięki której choć na kilka chwil najmłodsi będą mogli zapomnieć o bólu, zmartwieniach i strachu...

Głosy będzie można oddać na specjalnej platformie internetowej umieszczonej na stronie organizatorów akcji portalu www.zaczytani.org. oraz na funpage fundacji Zaczytani.org: (www.facebook.com/zaczytani.org).


WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE na stronie www.szpital.starachowice.pl w zakładce aktualności oraz na naszym funpagu na FB (www.facebook.com/szpital.starachowice).

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English