AAA
Rekordowa Akcja LATO 2018 w Spółdzielczym Domu Kultury
Poniedzialek, 10 wrzesnia 2018r. (godz. 07:49)

Tegoroczna "Akcja Lato 2018" w Spółdzielczym Domu Kultury w Starachowicach była rekordowa pod każdym względem. Do samego końca wakacji frekwencja na zajęciach była bardzo duża. Podczas tegorocznych zajęć przewinęła się ponad setka dzieci.

Każda propozycja zajęć miała swoich wiernych fanów. Propozycje spędzania wolnego czasu były tak zaplanowane, aby jak największa grupa dzieci mogła z nich korzystać. Tak więc oprócz stałych zajęć muzycznych, plastycznych i sportowych, były także inne atrakcje. Co piątek wyjście na basen, dwa spotkania teatralne, dwie wycieczki dalsze, wyjście na strzelnicę, spotkania z policjantami, znakowanie rowerów.


Agencja Reklamy Marecki.name

Wspaniałym finałem wakacji był prawie godzinny koncert przygotowany przez uczestniczki Wakacyjnej Akademii Grania i Śpiewania, który uświetnił podsumowującą prezentację oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów dla najaktywniejszych uczestników zajęć.
Organizatorzy zajęć podkreślają, że zapał i chęć tworzenia uczestników dodawała im skrzydeł i inspirowała do ciekawych, kreatywnych realizacji.

Zadowolenie z tegorocznej akcji letniej nie byłoby takie duże gdyby nie pomoc i wsparcie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - sponsora nagród rzeczowych, funkcjonariusza policji z KPP Anny Kroner, Straży Miejskiej, Marka Oziomka, Stanisława Sałaty, Romana Jabłczyńskiego oraz członków Rad Osiedli: Skarpa, Skałka, Majówka, Młynówka oraz Szlakowisko.
Serdeczne podziękowania składają: Kierownik Spółdzielczego Domu Kultury - Beata Wiśniewska oraz Instruktorzy: Małgorzata Działak, Norbert Pajek, Katarzyna Wietrzyńska.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English