AAA
Energetyczny koncert i Jam Session w Starachowickim Centrum Kultury
Piatek, 04 stycznia 2019r. (godz. 08:16)

W tym roku ferie zimowe najwcześniej zawitają do naszego województwa. Na ich rozpoczęcie Starachowickie Centrum Kultury przygotowało prawdziwą petardę - koncert zespołów Hidden World i After Laughter, a po nim jam session w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

12 stycznia (sobota) o godzinie 18.00 w sali klubowej SCK wystąpią dwa zespoły doskonale znane wszystkim fanom muzyki punk i hardcore - Hiden World i After Laughter.


Hidden World powstał na przełomie 2013 i 2014 roku ze spontanicznej i naturalnej potrzeby grania muzyki, jakiej członkowie zespołu nie mieli okazji tworzyć i grać w swoich poprzednich projektach (Panacea, Kaldera, Black Tapes, Obsessions, Capital, Thirty Three Rotations i kilku innych). Zespół został stworzony w Puławach, miejscu, w którym nie wszyscy członkowie zespołu na co dzień mieszkają, ale które dla każdego z nich z różnych względów jest ważne i które niewątpliwie ma duży wpływ na ich muzykę. Co do muzyki to jest ona wypadkową wieloletnich fascynacji różnymi jej gatunkami. Każdy z nich dorastał na punkowych i hardcore’owych koncertach, gust każdego ewoluował w stronę innych, różnorodnych gatunków szeroko rozumianej muzyki alternatywnej, co nie zmienia faktu, że punk i hardcore to wciąż fundamenty dla tego co tworzą jako Hidden World. Skład zespołu: Michał, Dawid, Mariusz, Grzesiek. Perkusista zespołu Dawid Ryski to nasz rodowity starachowiczanin, którego w te ferie będziemy jeszcze gościć w SCK - info wkrótce.
After Laughter - zespół działający od 2012 roku powstały jako reinkarnacja grupy Last Believer (2005 - 2012). Poruszają się w gatunkach klasycznego hardcore punku, rocka, a inspirują się m. in. Bad Religion, Black Flag, Agression, Cro - Mags. Zespół wystąpi w składzie: Art - vocals, Bolo - bass, Szym - guitar, Mac - drums.

Po mocno energetycznym koncercie około godz. 20.00 zapraszamy na jam session w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grasz na jakimś instrumencie? A może lubisz śpiewać? Zapraszamy instrumentalistów, wokalistów jak również całe zespoły. Każdy styl muzyczny jest mile widziany. Do dyspozycji mamy trzy mikrofony, piece do gitary i basu, instrument klawiszowy i zestaw perkusyjny. Jam poprowadzi sekcja dyżurna w składzie: Norbert Pajek (gitara), Kamil Urbański (piano), Sebastian Sipa (bas), Marcin Gęborek (sax), Grzegorz Dziamka (perkusja). Pamiętajcie zabrać własne instrumenty!

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English