AAA
Helios w Starachowicach z biletami po 14,50 zł codziennie!
Piatek, 20 wrzesnia 2019r. (godz. 09:03)

Starachowickie kino Helios przygotowało nie lada gratkę dla wielbicieli kinowych emocji na najwyższym poziomie. Od piątku, 20 września, za bilety na wszystkie seanse w regularnym repertuarze, przez 7 dni w tygodniu, widzowie zapłacą tylko 14,50 złotych!

fot. źródło: Helios Starachowice

Już dziś kino Helios w Starachowicach rusza ze sprzedażą biletów w stałej, niezwykle atrakcyjnej cenie. Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Do biletów na seanse 3D doliczana jest wyłącznie opłata okularowa w wysokości 3 złotych.


Nowa, niższa cena i niezmiennie bogaty repertuar z pewnością zachęcą mieszkańców Starachowic i okolicznych miejscowości do jeszcze częstszego odwiedzania kina Helios. Na ekranach pojawią się w najbliższym czasie między innymi premierowe seanse filmu "Ad Astra" opowiadającego historię astronauty, który wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, a także polska produkcja "(Nie)znajomi" z Tomaszem Kotem, Mają Ostaszewską, Aleksandrą Domańską i Kasią Smutniak w rolach głównych.

Oczywiście sieć nie zapomina o młodszych widzach. Wyjątkowo zabawny film animowany "Angry Birds 2 Film", "Wyprawa Magellana" czy "Był sobie pies 2" z pewnością przypadną do gustu dzieciom i młodzieży. Zwolennicy mocniejszych wrażeń nie przejdą natomiast obojętnie obok "To: Rozdział 2" oraz filmu "Joker" o ile tylko odważą się stanąć z nim twarzą w twarz…

Kino Helios w Starachowicach zaprasza wszystkich widzów na pozytywne seanse filmowe w wyjątkowych cenach! Bilety w cenie 14,50 złotych można nabyć w kasach kin oraz na stronie internetowej: www.helios.pl.


Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 47 kinami mającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. "Gazety Wyborczej" i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

REKLAMA