AAA
Pierwszy Raz w Kinie - Pamiętnik Florki w kinie Helios Starachowice
Czwartek, 26 wrzesnia 2019r. (godz. 12:12)

29 września o godzinie 10:30 zapraszamy do sieci kin Helios na seans Pierwszy Raz w Kinie. Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to zestaw bajek "Pamiętnik Florki, część IV".

fot. źródło: Helios Starachowice

"Pamiętnik Florki" to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy odcinek poświęcony jest innej, często nowej dla Florki sytuacji, w której wesołej ryjówce towarzyszą różne uczucia. Mali widzowie mogą śledzić jej losy i obserwować, jak z nowym wyzwaniem radzi sobie ich ulubiona bohaterka: co myśli i czuje, jakie ma trudności czy do jakich dochodzi wniosków. Chociaż Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych i woli sprawdzić wszystko na własnej skórze, wie, że zawsze może liczyć na pomoc rodziny czy młodych przyjaciół. Z jej codziennymi dylematami, obawami czy wątpliwościami z łatwością utożsami się niemal każdy przedszkolak. Serial ma cenne walory edukacyjne, jednak prezentowane są w lekki, przyjemny dla odbiorcy i pełen wdzięku sposób.


Serial prezentowany jest w ramach cyklu "Bajki z Polski", do którego należą także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak "Przytul mnie" czy "Żubr Pompik".

Seans filmowy Pierwszy Raz w kinie jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

Na seanse z cyklu "Pierwszy raz w kinie" bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą na film bezpłatnie.
Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

REKLAMA