Gromią rezerwy Znicza
Polonia Iłża
Sobota, 19 listopada 2011r. (godz. 15:32)

Polonia Iłża rozgromiła rezerwy II-ligowego Znicza Pruszków 5:2! Zwycięstwo iłżan nawet przez chwilę nie było zagrożone. Podopiecznym Bolesława Strzemińskiego do zakończenia pierwszej części sezonu brakuje jednego meczu.

Nastepna wiadomosc:
ť Wygrali w osłabieniu

Poprzednia wiadomosc:
ť Medale dla naszych lekkoatletów

*Polonia Iłża - Znicz II Pruszków 5:2 (3:1). Bramki: 1:0 Stanisławski (12), 2:1 Rysiewski (21), 3:1 Kowalczyk (29), 4:1 Kowalczyk (63), 5:1 Stanisławski (68).

Polonia: Molenda - Godzisz, Wiatrak, Kobylarczyk (72. Jarząbek), Senator, Stanisławski (70. Markowski), Pełka, Rysiewski, Cheda (60. Gut), Kowalczyk (80. Drachal), Kacprzak. Trener: Bolesław Strzemiński.

Pojedynek z rezerwami pruszkowskiego Znicza toczył się od samego początku pod dyktando iłżan. Już w pierwszych minutach swoje okazje mieli Kacprzak i Kowalczyk, ale dopiero po niespełna kwadransie gry na listę strzelców wpisał się Stanisławski. Podopieczni Bolesława Strzemińskiego chyba zbyt szybko uwierzyli, że będzie to łatwe spotkanie, bowiem rywale bardzo szybko doprowadzili do wyrównania.

Okazało się jednak, że była to tylko chwilowa nieuwaga. Ponowne prowadzenie iłżanom zapewnił niezawodny Dariusz Rysiewski, a jeszcze przed przerwą kolejnego gola dołożył Kowalczyk. Po zmianie stron ponownie bramkarza przyjezdnych pokonał Michał Kowalczyk, a 5 minut później swoją drugą bramkę zdobył Stanisławski. W końcówce goście zdobyli jeszcze jednego gola, ale nie zmieniło to faktu, że Polonia odniosła bardzo efektowne zwycięstwo.