Gromią outsidera
Star Starachowice
Czwartek, 24 czerwca 2010r. (godz. 23:59)

Piłkarze Staru Starachowice pewnie pokonali Partyzanta Wodzisław.

*Star Starachowice – Partyzant Wodzisław 6:0 (1:0). Bramki: Kosztowniak (17), Kończak (55), Chodniewicz (63), Gębura (70), Kot (89, 90).

Star: Dziułka (46. Stachura) – Krawczyk, Francuz, Klepacz, Gębura, Maliszewski, Kosztowniak (46. Kończak), Chodniewicz, Wójtowicz (75. Ochocki), Kot, Markowski. Trener: Rafał Lipiński.

Starachowiczanie nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń. Co prawda do przerwy prowadzili tylko 1:0, po bramce juniora Kosztowniaka, ale w drugiej połowie już zdecydowanie dominowali na boisku. Ozdobą spotkania była bramka w 55. minucie autorstwa Kończaka, który uderzył pod samą poprzeczkę z 25 metrów.

- Pierwszą sytuacje stworzyliśmy już w 7. minucie, ale uderzenie Gębury trafiło w poprzeczkę. Mieliśmy zdecydowaną przewagę i stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Mecz powinien zakończyć się wynikiem dwucyfrowym – ocenił kierownik drużyny Tomasz Jackowski.