Gromią w osłabieniu
Star Starachowice
Poniedzialek, 14 czerwca 2010r. (godz. 22:32)

Piłkarze Staru rozgromili na wyjeździe GKS Kluczewsko 4:0. Pod nieobecność Sebastiana Żaka w roli lidera ataku sprawdził się Piotr Kot zdobywając dwa gole.

Nastepna wiadomosc:
ť IV edycja Tag Ligi Starachowice

Poprzednia wiadomosc:
ť Roman Kaput zwycięzcą

*GKS Kluczewsko – Star Starachowice 0:4 (0:1). Bramki: 0:1 Ochocki (33), 0:2 Chodniewicz (55-karny)., 0:3 Kot (67), 0:4 Kot (85)

Star: Dziułka – Francuz, Krawczyk, Klepacz, Gębura, Lewandowski (80. Kończak), Chodniewicz (80. Wójtowicz), Maliszewski, Markowski, Ochocki, P. Kot. Trener: Rafał Lipiński.

Podopieczni Rafała Lipińskiego „napoczęli” swoich rywali w 33. minucie, kiedy to jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Łukasz Ochocki. Niedługo po przerwie Marcin Chodniewicz wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na sobie. Piłkarze Staru dominowali na boisku już do ostatnich minut i zdobyli jeszcze dwie bramki. Po kilku meczach bez strzelonej bramki w tym spotkaniu dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Piotr Kot.