AAA
VII Festyn Ekologiczny "Zaginiony świat naszej Ziemi"
Piatek, 02 pazdziernika 2015r. (godz. 11:13)

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach już po raz siódmy organizuje dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta Festyn Ekologiczny "Zaginiony świat naszej Ziemi".

Tegoroczna edycja festynu objęta patronatem Starosty Starachowickiego, odbędzie się pod hasłem "Jeż - przyjazny zwierz". Podczas Festynu przybliżymy życie jeży - ich biologię, behawior, znaczenie w przyrodzie i życiu człowieka. Do udziału w Festynie zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Starachowic. Zgodnie z regulaminem Festynu (jak w latach ubiegłych) każda grupa/klasa biorąca w nim udział oprócz przygotowania pracy plastycznej lub krótkiego występu artystycznego (piosenki, wiersza, przedstawienia) powiązanych z hasłem przewodnim imprezy, dostarczy domek dla jeży stając się tym samym aktywnymi działaczami ochrony przyrody w regionie.


Tegoroczny Festyn odbędzie się 16 października w godz. 10:00 - 13:00 w Hali Lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Zgłoszenia do udziału w Festynie przyjmowane będą do 5 października 2015 r. Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr tel. 783-730-078 lub e-mail: przyroda@ekomuzeum.pl.
ZAPRASZAMY !!!źródło: Muzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum im. Jana Pazdura w Starachowicach

REKLAMA