AAA
Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
Czwartek, 08 czerwca 2017r. (godz. 14:40)

Jolanta Grudnicka wygrała konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starachowicach, zastąpi ona na tym stanowisku Danutę Krępę, która pełni funkcję Starosty Powiatu Starachowickiego.

fot. Małgorzata Zatorska - Urząd Miejski w Starachowicach

Komisja rekrutacyjna spotkała się z trzema kandydatami, którzy przystąpili do konkursu na wyżej wymienione stanowisko. Po zakończeniu procedury naboru komisja zdecydowała o zatrudnieniu Jolanty Grudnickiej.


Pani Jolanta, jak argumentowała komisja, spełnia wymagania stawiane jako obligatoryjne. Wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów i zagadnień określonych w ogłoszeniu o naborze. Zostało to potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Nowa dyrektor ośrodka ukończyła Politechnikę Radomską uzyskując tytuł magistra ekonomii, dodatkowo na swoim koncie ma dyplom z organizacji i zarządzania w pomocy społecznej oraz ukończone studia podyplomowe na kierunku: administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej.

Pani Jolanta Grudnicka posiada bogate doświadczenie zawodowe, przez 10 lat pełniła funkcję kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach. Ukończyła także liczne kursy i szkolenia m.in. z zakresu pomocy społecznej.
Nowa dyrektor pracę w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej rozpocznie w najbliższy poniedziałek tj. 12 czerwca.źródło: UM w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English