AAA
Zabezpieczyli nielegalne papierosy
Wtorek, 13 czerwca 2017r. (godz. 10:25)

Starachowiccy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 480 paczek papierosów. Teraz mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

W nocy z soboty na niedzielę patrolujący ulice miasta policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą starachowickiej komendy w rejonie ulicy Targowej zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którym kierował 44 -letni mężczyzna. w aucie funkcjonariusze znaleźli blisko 260 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ponadto, jak się okazało 44-latek kierował samochodem pod wpływem alkoholu i miał około 0,3 promila alkoholu w organizmie. Natomiast podczas przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny znaleźli jeszcze 220 paczek nielegalnych papierosów. 44-latek został przewieziony do komendy, gdzie złożył wyjaśnienia.


Wstępne obliczenia wskazują, że skarb państwa mógł zostać narażony na uszczuplenie na kwotę ponad 10. 000 złotych. Teraz mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.źródło: KPP w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English