AAA
Zabezpieczyli nielegalne papierosy
Wtorek, 13 czerwca 2017r. (godz. 10:25)

Starachowiccy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 480 paczek papierosów. Teraz mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

W nocy z soboty na niedzielę patrolujący ulice miasta policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą starachowickiej komendy w rejonie ulicy Targowej zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którym kierował 44 -letni mężczyzna. w aucie funkcjonariusze znaleźli blisko 260 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ponadto, jak się okazało 44-latek kierował samochodem pod wpływem alkoholu i miał około 0,3 promila alkoholu w organizmie. Natomiast podczas przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny znaleźli jeszcze 220 paczek nielegalnych papierosów. 44-latek został przewieziony do komendy, gdzie złożył wyjaśnienia.


PUH PARTNER Józef Wójcik

Wstępne obliczenia wskazują, że skarb państwa mógł zostać narażony na uszczuplenie na kwotę ponad 10. 000 złotych. Teraz mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.źródło: KPP w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English