AAA
Zatrzymany nietrzeźwy kierujący
Poniedzialek, 07 sierpnia 2017r. (godz. 14:10)

Dzięki zdecydowanej i wzorowej postawie obywatelskiej starachowiccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego osobowym volkswagenem. 55-latkowi funkcjonariusze już zatrzymali prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem.

fot. źródło: KPP w Starachowicach
Nastepna wiadomosc:
ť Komunikat MZK

Poprzednia wiadomosc:
ť W wakacje o podatkach

W sobotę po południu dyżurny starachowickiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym na jednym z parkingów przy markecie. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Jak się okazało zgłaszająca kobieta zauważyła pojazd marki Volkswagen, którego kierujący wykonywał nieskoordynowane manewry. W końcu, gdy zaparkował, z auta wysiadł mężczyzna mający problemy z poruszaniem się. Wyglądał na nietrzeźwego, dlatego kobieta poinformowała Policję. Po chwili na miejscu zjawili się funkcjonariusze, którzy zatrzymali 55-latka. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia oraz co najmniej 3 -letni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.


Zdecydowana i wzorowa postawa obywatelska doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego oraz pozwoliła uniknąć tragedii na drodze.


źródło: KPP w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English