AAA
NIETRZEŹWY KIERUJĄCY ZGŁOSIŁ KOLIZJĘ
Wtorek, 12 grudnia 2017r. (godz. 09:54)

Nietrzeźwy kierujący zgłosił kolizję drogową, w wyniku której uszkodzone zostało jego auto. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło piątkowego wieczoru. Dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej. Na miejsce pojechali policjanci. Zgłaszający, 46-letni mieszkaniec gminy Mirzec oświadczył, że jadąc ulicą Batalionów Chłopskich na jezdnię z parkingu wycofał biały pojazd, w wyniku czego doszło do zderzenia aut. Po czym kierujący białym autem odjechał. Jak się okazało 46 -latek był nietrzeźwy i miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci na miejscu interwencji zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.


Apelujemy o trzeźwą jazdę!

Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!
źródło: KPP w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English