AAA
Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego GEO-Planeta
Poniedzialek, 05 marca 2018r. (godz. 10:42)

Tomasz Zatorski z klasy III d Gimnazjum nr 3 w Starachowicach został laureatem tegorocznej edycji IX Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego GEO-Planeta prowadzonego przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.

fot. źródło: Gimnazjum nr 3 w Starachowicach
fot. źródło: Gimnazjum nr 3 w
Starachowicach

Tomek zajął I miejsce w kraju. Konkurs składał się z dwóch części: 30 pytań z geografii Polski i świata oraz jednego pytania opisowego. Otrzymał maksymalną liczbę punktów i został nagrodzony sprzętem audio.


Agencja Reklamy Marecki.name

Tomek przygotowywał się do konkursu pod opieką swojej wychowawczyni, nauczycielki geografii pani Anity Bernatowicz. Uczeń jest również finalistą XV Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii (12 marca weźmie udział w III etapie konkursu).

Tomek jest uczniem wszechstronnie uzdolnionym, bardzo pracowitym i wytrwałym w dążeniu do celu. Jego wiedza z wielu przedmiotów wykracza poza program nauczania. Jest również tegorocznym finalistą XVI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki oraz XV Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki. Brał udział w wielu konkursach matematycznych i geograficznych (w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny otrzymał w roku szkolnym 2015/2016 wyróżnienie). W roku szkolnym 2016/2017 otrzymał Nagrodę Dyrektora Szkoły za uzyskanie najlepszej średniej w szkole.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English