AAA
12 spotkanie z Grami Bez Prądu
Wtorek, 03 kwietnia 2018r. (godz. 14:22)

Już w najbliższą sobotę 7 kwietnia Starachowickie Centrum Kultury, zaprasza na kolejne z serii spotkań poświęconych grą stołowym. Spotkania mają swój stały dzień - jest to każda pierwsza niedziela miesiąca od godz. 12:00 do godz. 20:00! Jednak z okazji Niedzieli Wielkanocnej spotkanie zostało przesunięte na pierwszą sobotę po świętach.

fot. źródło: Starachowickie Gry Bez Prądu

Planszówki przeszły ostatnimi czasy niemały renesans - coraz trudniej jest kojarzyć je jedynie z takimi grami jak eurobiznes, jenga, scrabble czy chińczyk.


Organizatorzy poza tłumaczeniem zasad prostych gier rodzinnych wychodzą również na przeciw pojawiającym się oczekiwaniom, organizując stanowiska na których tłumaczone są zasady gier dla graczy zaawansowanych.

W każdym miesiącu jest okazja poznać dokładnie nową grę planszową, w kwietniu będzie to:
SPARTAKUS: KREW I ZDRADA


"Spartakus: Krew i Zdrada jest rozbudowaną grą o podstępach i krwawych walkach gladiatorów, w której gracze wcielają się w jedną ze szkół gladiatorów, by walczyć o wpływy Rzymu i pieniądze dla swojego rodu. Aby tego dokonać gracze będą zawierać układy, stosować przekupstwa i podstępy wobec innych uczestników rozgrywki, a także toczyć krwawe bitwy na arenie - jednym słowem: chwytać się każdego sposobu, który pozwoli na zdobycie chwały i popularności w oczach Rzymu, a tym samym wygranie gry.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English