AAA
Certyfikat "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2018" - dla Urzędu Skarbowego w Starachowicach
Piatek, 06 lipca 2018r. (godz. 19:11)

29 czerwca 2018 r. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbył się finał XVI edycji ogólnopolskiego konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2018" organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów.

fot. źródło: US Starachowice

Wśród laureatów znalazł się Urząd Skarbowy w Starachowicach, który otrzymał to zaszczytne wyróżnienie po raz szósty. Naczelnik tutejszego Urzędu pan Paweł Dulewicz odebrał certyfikat od Wiceministra Finansów, Szefa Krajowej Administracji Skarbowej - Mariana Banasia oraz Prezesa BCC - Marka Goliszewskiego.


Celem konkursu, który organizowany jest od 16 lat, jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie profesjonalnych i życzliwych relacji między administracją skarbową, a przedsiębiorcami. Ocenie podlegały jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji z urzędem oraz kompetencje pracowników.
Jury konkursu to przedsiębiorcy, którzy wypełniają specjalne ankiety oceniające Urzędy Skarbowe. Kanclerze Lóż Regionalnych BCC na podstawie tych ankiet wyłaniają najlepiej oceniane przez podatników urzędy, które reprezentują swoje województwo na etapie centralnym.
W tegorocznej edycji tytuł "Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy" otrzymały 72 urzędy skarbowe (w tym 4 urzędy z województwa świętokrzyskiego) wskazane przez przedsiębiorców.
Prawo używania tytułu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" przysługuje przez rok do momentu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Starachowicach wraz z pracownikami pragnie serdecznie podziękować przedsiębiorcom powiatu starachowickiego za udział w konkursie.


źródło: US w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English